PTL Špecialista/Kontrolór skladového systému

syncreon Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nitra
1 235 EUR/mesiac- 13.plat - firemná autobusová doprava zdarma, prípadne príspevok na dopravu - stravné lístky hradené nad rámec zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo je to PTL (Pick to light)? Je to typ technológie vybavovania objednávok, ktorá zlepšuje presnosť a efektivitu vychystávania komponentov v sklade. Je to bezpapierový systém, ktorý zamestnáva alfanumerické displeje a tlačidlá na miestach uskladnenia, ktoré našim zamestnancom pomôžu pri ľahkom ručnom vychystávaní a triedení komponentov.
Hľadáme technicky zdatných členov tímu, ktorých náplňou práce bude:
- zodpovednosť za dennú kontrolu systému vychystávania komponentov (Pick to light)
- monitorovanie funkčnosti systému na jednotlivých zónach v sklade
- identifikácia prípadného poškodenia systému a následná eskalácia na zodpovedných zamestnancov
- kontrola funkčnosti mechanických častí systému
- v prípade potreby jednoduché mechanické zásahy do systému
- kontrola programových častí systému (veľmi jednoduchá)
Zmennosť:
- aktuálne na 7:45 hodinové zmeny 5 dní v týždni:
06:00 -14:15
14:15 – 22:30
- v budúcnosti na 10 hodinové zmeny na 4 dni v týždni:
06:00-16:20
19:40-06:00

- mesačné bonusy 0 – 15% zo ZM
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- 13. plat
- príspevok pri narodení dieťaťa,
- príspevok v prípade mimoriadnej situácie
- príspevok pre bezplatných darcov krvi
- príspevok pri pracovných výročiach
- zdarma zabezpečená doprava v rámci NR a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Sereď, Trnava, Hlohovec, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Tešedíkovo, Galanta, Partizánske, Komárno, Hurbanovo, Tlmače, Vráble, Šurany/ finančný príspevok na dopravu
- stravné hradené nad rámec zákona
- poskytujeme UBYTOVANIE

Ďakujeme za zaslanie životopisu, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- technické myslenie
- ochota pracovať na zmeny
- cit pre dokonalosť
- schopnosť veľmi rýchlej reakcie/dobré komunikačné zručnosti

Syncreon je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujeme vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology. Syncreon je partnerom OEMs spoločnostiam, ako Dell, Canon, Jaguar Land Rover, Harley Davidson and BMW. syncreon Slovakia s.r.o. je nová spoločnosť na Slovenskom trhu a je interným dodávateľom logistických a supply chain riešení pre Jaguar Land Rover v Nitre.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3962827  Dátum zverejnenia: 29.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 235 EUR/mesiac