Product Coach

syncreon Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 389 - 1 518 EUR/mesiac1389 + 10% bonus, príplatky podľa zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Priame sprocesovanie nového produktu a riadenie úloh
• Bezpečne vykonáva zadané prevádzkové postupy v sklade
• Úspešne sekvencuje požadované komponenty
• Označuje a skenuje diely, používa scanner a má základné počítačové zručnosti
• Kontroluje diely pre vizuálne defekty
• Používa nástroje na manipuláciu s materiálom a náradie
• Podporuje školenia implementácie QPS/WES/SPL
• Podporuje preverenie problémov operatívy
• Priama, stála podpora nového projektu na linkách, sledovanie vozidla
• Buduje podpory a eskalácie
• Denne sleduje nedostatkový materiál, sleduje jeho dopĺňania až do momentu, kým bude všetok požadovaný materiál na mieste určenia (POF)
• Manažment zavádzania metrických noriem
• Inventúra prototypových dielov pre začínajúce aktivity
• Denná kontrola a uistenie sa, že materiály sú v sklade, sledovanie eskalačných procesov
• Sleduje všetky pohyby matriálu prostredníctvom SAP
• Priama organizácia zdrojov s cieľom dosiahnúť úspešné začatie aktivít v súlade s cieľmi zavádzania smerníc. Podporuje školenia a rozvíja kolegov v oblasti pracovných procesov
• Priama podpora na linkách, ktorá zaisťuje efektívne riadenie všetkých prevádzkových problémov vrátane eskalácie

3- zmenná prevádzka:
06:00 - 14:00
14:00 - 22:00
22:00 - 06:00

• Mesačné bonusy do 10% zo základnej mzdy
• Pracovná zmluva na dobu neurčitú
• 13. plat
• Príspevok pri narodení dieťaťa,
• Príspevok v prípade mimoriadnej situácie
• Príspevok pre bezplatných darcov krvi
• Príspevok pri pracovných výročiach
• Multisport karta, Metro karta, VIP členstvo v Datarte

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

• nutnosť zabezpečenia vlastnej dopravy
• Schopnosť čítať pracovné inštrukcie a prijímať verbálne inštrukcie pre pracovné zadania.
• Organizačné schopnosti
• Zodpovednosť
• Analytické myslenie
• Efektívna komunikácia s kolegami v rámci spoločnosti
• Schopnosť vyzdvihnúť a pochopiť pohľad a požiadavky klienta
• Schopnosť interpretovať dáta a plniť základné požiadavky zo strany supervízora
• Skúsenosti z výrobnej oblasti
• Flexibilita, práca pod stresom

Syncreon je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujeme vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology. Syncreon je partnerom OEMs spoločnostiam, ako Dell, Canon, Jaguar Land Rover, Harley Davidson and BMW. syncreon Slovakia s.r.o. je nová spoločnosť na Slovenskom trhu a je interným dodávateľom logistických a supply chain riešení pre Jaguar Land Rover v Nitre.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3888586  Dátum zverejnenia: 30.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 389 EUR/mesiac