Supervízor internej logistiky na Víkendovú zmenu

syncreon Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dolné hony, Mlynárce, Nitra
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
1 151,04 - 1 618,76 EUR/mesiac1151.04€ + 15% bonus + príplatky podľa Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca na skrátený úväzok
• 10 hodinová pracovná zmena (40 minút prestávka) počas Víkendu - Sobota (ranná/poobedná zmena) a Nedeľa (nočná zmena)
• Piatok ranná zmena od 6:00 - 14:00 v cieľom prebrať zmenu od kolegov na víkend
• Úvodné školenie pre danú pozíciu prebieha počas pracovného týždňa

• Koordinuje efektívne prevádzku a zverené oddelenie a zabezpečuje dokumentovanie a dodržiavanie procesov
• Plánuje a koordinuje činnosť zverených zamestnancov
• Monitoruje denné KPI
• Zabezpečuje podporu nadriadeného manažéra a reprezentuje ho/ju plne v čase jeho/jej neprítomnosti počas PN, dovolenky, pracovnej porady a podobne
• Spolupracuje so všetkými útvarmi prevádzky a zabezpečuje plynulú prácu
• Poskytuje vedenie a vystupuje ako vzor pre podriadených zamestnancov
• Zodpovedá za zabezpečenie pravidiel Bezpečnosti pri práci a ochrany zdravia, ako aj 5S pravidiel v rámci zvereného útvaru
• Zabezpečuje stálu dodávku komponentov pre montážnu linku
• Monitoruje výkon zamestnancov (vrátane času, kvality, produktivity) a nákladov vo zverenom útvare

• Mesačné bonusy do 15% zo základnej mzdy
• 13. plat
• Príspevok pri narodení dieťaťa,
• Príspevok v prípade mimoriadnej situácie
• Príspevok pre bezplatných darcov krvi
• Príspevok pri pracovných výročiach
• Zdarma zabezpečená doprava v rámci NR a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Sereď, Trnava, Hlohovec, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Tešedíkovo, Galanta, Partizánske, Komárno, Hurbanovo, Tlmače, Vráble, Šurany/ finančný príspevok na dopravu
• Stravné hradené nad rámec zákona
• Zabezpečenie UBYTOVANIA
• Multisport karta, Metro karta, VIP členstvo v Datarte

Ďakujeme všetkým kandidátom za reakcie, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

logistika a vedenie tímu

Počet rokov praxe

2

• Predchádzajúca skúsenosť s vedením tímu vo výrobnej, resp. logistickej spoločnosti
• Ochota pracovať na zmeny
• Schopnosť pracovať pod tlakom
• Veľmi dobré komunikačné schopnosti

Syncreon je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujeme vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology. Syncreon je partnerom OEMs spoločnostiam, ako Dell, Canon, Jaguar Land Rover, Harley Davidson and BMW. syncreon Slovakia s.r.o. je nová spoločnosť na Slovenskom trhu a je interným dodávateľom logistických a supply chain riešení pre Jaguar Land Rover v Nitre.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3802001  Dátum zverejnenia: 14.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 151,04 EUR/mesiac