1 500 EUR

Špecialista/tka spracovania dochádzky

syncreon Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
plný úväzok
Celková mzda (brutto)
1 500 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Nastavovanie dochádzkového systému pre potreby spoločnosti z role administrátora tohto systému
• Zadávanie a aktualizácia údajov v dochádzkovom systéme
• Komunikácia s dodávateľom dochádzkového systému Human
• Vyhodnocovanie údajov a reporting (denný/ týždenný/ mesačný)
• Denná komunikácia v anglickom jazyku

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1500

- Práca v medzinárodnej spoločnosti
- Zmluva na dobu neurčitú
- Stravné lístky hradené nad rámec zákona
- 13. plat

V prípade záujmu o pozíciu, prosím o zaslanie životopisu v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Human - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

• Výborná znalosť práce s číslami
• Znalosť práce s dochádzkovým systémom Human časový manažér na pokročilej úrovni je NEVYHNUTNOSŤOU
• Znalosť práce s PC (MS office)
• Pokročilá znalosť práce s MS Excel (najmä logické a vyhľadávacie funkcie) výhodou
• Zodpovednosť za výsledky

Syncreon je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujeme vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology. Syncreon je partnerom OEMs spoločnostiam, ako Dell, Canon, Jaguar Land Rover, Harley Davidson and BMW. syncreon Slovakia s.r.o. je nová spoločnosť na Slovenskom trhu a je interným dodávateľom logistických a supply chain riešení pre Jaguar Land Rover v Nitre.

Staromestská 3
811 03 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Richtáriková
E-mail: poslať životopis
ID: 3775635   Dátum zverejnenia: 4.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500