Inžinier Kvality/ Quality Engineer

syncreon Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 750 EUR/mesiac13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečiť pochopenie a dodržiavanie zásad a postupov oddelenia kvality v celej spoločnosti v súlade s normou ISO 9001:2015
- Kontrolovanie a monitorovanie vzniknutých problémov týkajúcich sa kvality a ich následné riešenie v spolupráci s vedúcimi tímov
- Zabezpečiť, aby všetky interné predpisy týkajúce sa kvality boli v súlade s normami kvality zákazníka
- Vykonávať interné a procesné audity podľa požadaviek, následné eskalovanie zistených výsledkov, nedostatkov formou reportu
- Identifikovať možnosti zlepšovania a ich následné implementovanie
- V prípade otázok zo strany zákazníka, vystupovať ako zástupca spoločnosti vo všetkých záležitostiach týkajúcich sa kvality
- Práca je vykonávaná na dve zmeny

- Práca vo významnej medzinárodnej spoločnosti pre silného zákazníka v automotive oblasti
- Získanie know-how a kvality u lídrov v automobilovom priemysle a logistiky
- Stabilné zamestnanie a príjem
- Zmluva na dobu neurčitú od prvého dňa trvania pracovného pomeru
- stravné lístky v hodnote 3,83€ (3,61€ hradí zamestnávateľ a 0,22€ hradí zamestnanec)
- 13.plat

Poprosíme o zasielanie životopisov v anglickom a slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Visio - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosti v oblasti kvality min. 3 roky
- Prax v oblasti automotive alebo logistiky min. 2 roky
- Inovatívne myslenie
- Ovládanie konceptu JIT
- Skúsenosti s ISO 9001, FMEA, 8D, 5W a Pareto
- Proaktívny prístup, komunikatívnosť, precíznosť, flexibilita

Syncreon je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujeme vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology. Syncreon je partnerom OEMs spoločnostiam, ako Dell, Canon, Jaguar Land Rover, Harley Davidson and BMW. syncreon Slovakia s.r.o. je nová spoločnosť na Slovenskom trhu a je interným dodávateľom logistických a supply chain riešení pre Jaguar Land Rover v Nitre.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3708697  Dátum zverejnenia: 14.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 750 EUR/mesiac