Technik/čka BOZP, PO, ŽP - Zastupovanie MD

syncreon Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
1 300 - 2 000 EUR/mesiac- výška platu závisí od skúseností kandidáta - 13.plat, príspevok na dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využi príležitosť pracovať pre medzinárodnú spoločnosť, kde budeš mať priestor na osobný rozvoj, realizáciu a tím, ktorý podporuje všetky dobré nápady.
Náplňou práce bude:
- Výkon činnosti bezpečnostného technika
- Identifikácia a hodnotenie nebezpečenstiev a ohrození na pracovisku
- Spolupráca pri definovaní nápravných opatrení a kontrola ich implementácie a účinnosti.
- Príprava a udržiavanie príslušnej BOZP/PO dokumentácie
- Vykonávanie vstupných a periodických školení
- Vyšetrovanie pracovných úrazov a ich oznamovanie orgánom štátnej správy
- Komunikácia s orgánmi štátnej správy (IP, HaZZ, IŽP)
- Vykonávanie auditov pracovísk
- Príprava a reportovanie definovaných ukazovateľov
- Implementácia legislatívnych požiadaviek a interných inštrukcií v oblasti BOZP/PO/ŽP
- Zavádzanie interných BOZP inštrukcií
- Spolupráca s PZS
- Výkon činností technika požiarnej ochrany
- Spolupráca s oddelením ochrany závodu v oblasti ochrany pred požiarmi
- Komunikácia s HaZZ
- Podpora závodu najmä v oblasti odpadového hospodárstva
- Postupná implementácia a udržiavanie manažérskych systémov ISO 14001/45001
- Práca je vykonávaná na 2 zmeny: 1) 6:00 -14:15
2) 14:15 - 22:30

- Práca v medzinárodnej spoločnosti
- Získanie nových príležitostí a zručností
- 13. plat
- Stravné hradené zamestnávateľom nad rámec zákona
- Príspevok na dopravu do zamestnania/Autobusová firemná doprava zdarma
- Pracovná zmluva na dobu neurčitú
- Práca v 2-zmennej prevádzke, perspektívne v 3-zmennej prevádzke

Prosím uchádzačov o zasielanie životopisov v slovenskom aj anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zameranie na BOZP výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

BOZP Technik

Počet rokov praxe

2

- Osvedčenie bezpečnostného technika je podmienkou
- Osvedčenie autorizovaného bezpečnostného technika (výhodou)
- Osvedčenie technika požiarnej ochrany (výhodou)
- Anglický jazyk na úrovni min. B1
- Veľmi dobrá znalosť aktuálnej legislatívy v oblasti BOZP/PO/ŽP
- Skúsenosť v oblasti logistiky (výhodou)
- Dobré organizačné schopnosti
- Schopnosť pracovať pod tlakom a riešiť neštandardné situácie
- Samostatnosť

Syncreon je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujeme vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology. Syncreon je partnerom OEMs spoločnostiam, ako Dell, Canon, Jaguar Land Rover, Harley Davidson and BMW. syncreon Slovakia s.r.o. je nová spoločnosť na Slovenskom trhu a je interným dodávateľom logistických a supply chain riešení pre Jaguar Land Rover v Nitre.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3432257  Dátum zverejnenia: 29.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac