Nákupca/Purchaser

syncreon Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný park V, Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 600 EUR/mesiac13. plat, príspevok na dopravu, stravné lístky hradené nad rámec zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhľadávanie dodávateľov a zadávanie dopytov na nákup nevýrobného materiálu, tovarov a služieb
- Spracovávanie ponúk od dodávateľov a poskytovateľov služieb
- Vytváranie objednávok a nákupných požiadaviek v programe SAP
- Príjem tovaru a spracovanie reklamácií
- Kontrola a spracovanie faktúr a dobropisov
- Zodpovednosť za dodržanie procesov nákupu nevýrobného materiálu, tovaru a služieb

- Práca v medzinárodnej spoločnosti a získanie jedinečných skúseností
- 13. plat
- Stravné lístky hradené zamestnávateľom nad rámec zákona
- Práca pre známeho a úspešného výrobcu v oblasti automotive
- Účasť na inovatívnych procesoch v automobilovom priemysle
- Práca v medzinárodnom kolektíve
- Získanie know-how od lídrov v automotive a logistike
- Denné využívanie anglického jazyka
- Pracovná zmluva na dobu neurčitú

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Znalosť programu SAP veľkou výhodou
- Anglický jazyk na pokročilej úrovni
- Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii
- Komunikatívnosť
- Vyjednávacie zručnosti

Syncreon je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujeme vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology. Syncreon je partnerom OEMs spoločnostiam, ako Dell, Canon, Jaguar Land Rover, Harley Davidson and BMW. syncreon Slovakia s.r.o. je nová spoločnosť na Slovenskom trhu a je interným dodávateľom logistických a supply chain riešení pre Jaguar Land Rover v Nitre.

Staromestská 3
811 03 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Richtáriková
E-mail: poslať životopis
ID: 3395668  Dátum zverejnenia: 25.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac