BOZP Manažér/H&S Manager

syncreon Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
3 200 EUR/mesiac3200,- + možná dohoda na základe skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využi príležitosť pracovať pre logistickú spoločnosť, kde budeš mať priestor na osobný rozvoj, realizáciu a tím, ktorý podporuje všetky dobré nápady.
Náplňou práce bude:
- Tvorba a implementácia systémov a postupov manažmentu bezpečnosti a ochrany zdravia spoločnosti v súlade s OHSAS 18001 a všetkými platnými právnymi predpismi
- Zastupovanie spoločnosti na všetkých auditoch v záležitostiach týkajúcich sa ochrany zdravia a bezpečnosti
- Zodpovednosť za koordináciu činností hodnotenia rizík vrátane vedenia záznamov
- Prešetrovanie pracovných úrazov, zhromažďovanie potrebných dokumentov
- Vytváranie dlhodobých stratégií a vzdelávacích programov na zníženie počtu nehôd a incidentov na pracovisku
- Spolupráca s operačnými tímami na zlepšenie pracovného prostredia
- Vykonávanie vnútorných auditov
- Denná komunikácia v anglickom jazyku

- Práca v novej spoločnosti
- Získanie nových príležitostí a zručností
- Stravné lístky hradené zamestnávateľom nad rámec zákona
- Ďalšie zamestnanecké výhody

Ak spĺňate uvedené požiadavky, neváhajte nám poslať životopis v slovenskom aj anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Certifikát autorizovaného bezpečnostného technika
- Anglický jazyk na úrovni min. B2
- Znalosť aktuálnej legislatívy
- Skúsenosť v oblasti automotive alebo logistiky
- Dobré organizačné schopnosti
- Schopnosť pracovať pod tlakom a riešiť neštandardné situácie

Syncreon je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujeme vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology. Syncreon je partnerom OEMs spoločnostiam, ako Dell, Canon, Jaguar Land Rover, Harley Davidson and BMW. syncreon Slovakia s.r.o. je nová spoločnosť na Slovenskom trhu a je interným dodávateľom logistických a supply chain riešení pre Jaguar Land Rover v Nitre.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3339615  Dátum zverejnenia: 11.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 200 EUR/mesiac3200,- + možná dohoda na základe skúseností kandidáta