Koordinátor IT prevádzkových systémov (OSC)

syncreon Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nitra
1 600 - 2 000 EUR/mesiac- 13. plat - finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečuje údržbu systému EWM (Extended Warehouse Management) a časti ECC (Enterprise Central Component)
• Zabezpečuje konfiguráciu dát v EWM a konfiguráciu hlavných údajov PFEP, aby boli vždy k dispozícii presné informácie o pozíciách materiálu vo všetkých častiach skladu
• Zabezpečuje prvoúrovňovú IT podporu pre všetky procesné problémy týkajúce sa používaných systémov
• Zabezpečuje prvoúrovňovú podporu IT hardvéru v celej lokalite
• Zodpovedá za prvoúrovňovú podporu sieťovej infraštruktúry, eskaláciu a sanáciu
• Pôsobí ako primárny kontakt pre eskaláciu problémov SAP EWM pomocou štandardných postupov eskalácie JLR, ako aj pre asistenciu SAP Helpdesku pre potrebu analýzy základných príčin problému
• Spoluvytvára a kontroluje KPI metriky týkajúce sa kontroly stavu systému
• Identifikujte príležitosti na zlepšenie procesov riadených systémom
• Pracuje ako odborník pre procesy riadené systémom a je kontaktnou osobou pre procesné otázky týkajúce sa systému
• Sleduje výrobné problémy, pomáha pri analýze príčin a pri dlhodobých nápravných opatreniach. Ako súčasť tímu sa zúčastňuje na identifikácii a implementácii zlepšenia procesov
• Zodpovedá za spracovanie údajov EWM ako súčasti inžinierskej zmeny
• Zodpovedá za údržbu aplikácií (Syncreon aj zákaznícke aplikácie)
• Užívateľské akceptačné testy (UAT) - vytvára testovacie skriptá, zaznamenáva výsledky a pripravuje dokumenty na podpis

• Pracovná ponuka je na dobu určitú (1 rok)
• 3-zmenná prevádzka a víkendové zmeny
• 13. plat
• Príspevok pri narodení dieťaťa
• Príspevok v prípade mimoriadnej situácie
• Príspevok pre bezplatných darcov krvi
• Príspevok pri pracovných výročiach
• Finančný príspevok na dopravu
• Stravné hradené nad rámec zákona
• Práca pre známeho a úspešného výrobcu v oblasti automotive
• Účasť na inovatívnych procesoch v automobilovom priemysle
• Práca v medzinárodnej spoločnosti pre zákazníka, ktorý je lídrom v automobilovom priemysle
• Participácia na projektoch s medzinárodným, multi-kultúrnym tímom a účasť na vzdelávacích aktivitách
• Využívanie anglického jazyka
• Práca v dynamickom tíme
• Možnosť kariérneho rastu
• Vybavenie METRO karty v prípade záujmu
• MultiSport karta
• VIP účet v DATART so zľavami

Ďakujeme vopred všetkým záujemcom o pozíciu, avšak kontaktovať budeme vybraných záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - Základy
SAP - Základy
Microsoft Office - Pokročilý
Scripting - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft PowerApps - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Power Automate - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosti so SharePointom a ostatnými office 365 produktami
• Práca na 3 smeny (zvládať nočnú prácu)
• Skúsenosti s programovaním výhodou
• Skúsenosť so SAP výhodou
• Schopnosť riešiť vzniknuté problémy
• Schopnosť komunikovať s kolegami zo zahraničia v anglickom jazyku
• Schopnosť pracovať pod tlakom
• Komunikatívnosť
• Samostatnosť

Syncreon je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujeme vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology. Syncreon je partnerom OEMs spoločnostiam, ako Dell, Canon, Jaguar Land Rover, Harley Davidson and BMW. syncreon Slovakia s.r.o. je nová spoločnosť na Slovenskom trhu a je interným dodávateľom logistických a supply chain riešení pre Jaguar Land Rover v Nitre.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3322187  Dátum zverejnenia: 11.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac