Si šikovný IT-čkár? Tak čítaj ďalej...

syncreon Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nitra
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200 + dohoda v závislosti od pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si organizačný typ a baví ťa práca v SAP-e? Tak hľadáme práve Teba.

Tvojou náplňou práce bude:
- Zabezpečiť, aby boli vždy k dispozícii presné informácie o pozíciách materiálu vo všetkých častiach skladu
- IT podpora pre problémy týkajúce sa používaných systémov
- Budeš primárny kontakt pre riešenie problémov SAP EWM pomocou štandardných postupov
- Asistovať SAP Helpdesku v hľadaní základných príčin problému
- Spoluvytvárať a kontrolovať KPI metriky týkajúce sa kontroly stavu systému
- Budeš odborník pre procesy riadené systémom a kontaktnou osobou pre procesné otázky týkajúce sa systému
- Podporovať budovanie dlhodobých vzťahov s internými aj externými zákazníkmi a dodávateľmi
- Zodpovednosť za údržbu aplikácií
- Užívateľské akceptačné testy (UAT) - vytváranie testovacích skriptov, zaznamenávanie výsledkov a príprava dokumentu na podpis
- Inštalácie HW a SW
- V súčasnosti práca na dve zmeny
PONÚKAME PRÍLEŽITOSŤ AJ AMBICIÓZNYM ABSOLVENTOM

- Získanie jedinečných skúseností z projektu "na zelenej lúke"
- Práca pre známeho a úspešného výrobcu v oblasti automotive
- Účasť na inovatívnych procesoch v automobilovom priemysle
- Kompletné zaškolenie od skúsených kolegov
- Práca v medzinárodnom kolektíve
- Získanie know-how od lídrov v automotive a logistike
- Denné využívanie anglického jazyka
- Práca v dynamickom kolektíve
- Pracovná zmluva na dobu neurčitú
- Stravné lístky hradené zamestnávateľom nad rámec zákona
- Zamestnanecké benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - základy
Microsoft Excel - pokročilý
SQL - základy
JavaScript - základy
Visual Basic - základy

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Schopnosť riešiť vzniknuté problémy
- Schopnosť komunikovať s kolegami zo zahraničia v anglickom jazyku
- Komunikatívnosť
- Samostatnosť

Syncreon je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujeme vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology. Syncreon je partnerom OEMs spoločnostiam, ako Dell, Canon, Jaguar Land Rover, Harley Davidson and BMW. syncreon Slovakia s.r.o. je nová spoločnosť na Slovenskom trhu a je interným dodávateľom logistických a supply chain riešení pre Jaguar Land Rover v Nitre.

Staromestská 3
811 03 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Richtáriková
E-mail: poslať životopis
ID: 3322187   Dátum zverejnenia: 14.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 + dohoda v závislosti od pracovných skúseností