1 116 - 1 192 EUR

Tím líder/Senior Tím líder operátorov skladu

syncreon Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Koordinovať tím operátorov skladu a operátorov vysokozdvižných vozíkov (viacerých typov)
- Zabezpečiť, že zamestnanci poznajú a dodržiavajú pracovné procesy
- Zabezpečiť dodržiavanie denných cieľov (KPI’s) a štandardov kvality
- Zabezpečiť dodržiavanie pravidiel Bezpečnosti pri práci a ochrany zdravia ako aj 5S pravidiel v rámci zvereného organizačného útvaru
- Zabezpečiť nepretržitú dodávku dielov pre montážnu linku (eliminácia zákazníkových prestojov)
- Zabezpečiť výber položiek podľa objednávky zákazníka a dodanie položiek do pracovnej/ montážnej oblasti
- Zabezpečiť čistotu, bezpečnosť a dostupnosť skladových priestorov
- Koordinovať vykládku nákladných áut a v prípade potreby práca v sklade na vysokozdvižnom vozíku
- Práca na 2 zmeny, v budúcnosti na 3 zmeny

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1116,-€ + bonusy 5-15%

- Práca v stabilnej medzinárodnej logistickej spoločnosti v automobilovom priemysle
- Zaškolenie na pozíciu a do SAP systému
- Bezpečné a moderné pracovné prostredie
- Mesačný bonus 5-15%
- 13. plat
- Stravné lístky hradené zamestnávateľom nad rámec zákona
- Zdarma zabezpečená autobusová doprava z vybraných smerov/ Príspevok na dopravu

Práca v novozaloženej spoločnosti, kde je nutné testovať efektívne postupy a nastavovať procesy. Sme spoločnosť, ktorá má bohaté medzinárodné skúsenosti a je lídrom vo svojom odbore s otvorenými možnosťami domácej aj zahraničnej kariéry.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- Predchádzajúca skúsenosť s vedením tímu
- Skúsenosť z oblasti logistiky, automotive alebo výroby
- Znalosť anglického jazyka je výhodou
- Zodpovedný prístup a precíznosť
- Ochota pracovať nadčas a spolupodieľať sa na zavádzaní nových procesov
- Priama komunikácia a spoľahlivosť
- Schopnosť udržať pracovnú disciplínu a podporovať tímovú spoluprácu

Syncreon je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujeme vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology. Syncreon je partnerom OEMs spoločnostiam, ako Dell, Canon, Jaguar Land Rover, Harley Davidson and BMW. syncreon Slovakia s.r.o. je nová spoločnosť na Slovenskom trhu a je interným dodávateľom logistických a supply chain riešení pre Jaguar Land Rover v Nitre.

Staromestská 3
811 03 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Turanova
E-mail: poslať životopis
ID: 3261666   Dátum zverejnenia: 4.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1116,-€ + bonusy 5-15%