Area Manager

syncreon Slovakia s.r.o. - Interný dodávateľ logistických a supply chain riešení pre Jaguar Land Rover

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2000€ + dohoda podľa kvalifikácie uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Je zodpovedný za uplatňovanie štandardov práce a procesov kvality pre zabezpečenie "Right First Time" produkt zákazníkovi
- Riadi a implementuje logistické procesy, inžinierske zmeny, výrobné trials, zmenu modelu a pilot build
- Podporuje nastavenie Zero tolerance voči odchýlkam nastavených procesov kvality pre zabezpečenie zákazníkových očakávaní
- Riadi sa cieľmi spoločnosti s ohľadom na bezpečnosť, kvalitu, náklady, morálku a životné prostredie
- Zabezpečuje dodržiavanie predpisov ako sú 5S a štandardizovaná práca
- Efektívne riadi ľudské zdroje na základe požiadaviek zákazníka ako aj Lean manufacturing principles
- Usmerňuje firemné procesy kontroly absencie pre zabezpečenie maximálnej úrovne dochádzky
- Zaoberá sa všetkými personálnymi záležitosťami na zmene, vrátane interakcie s Odbormi v súlade s firemnou politikou a Kolektívnou zmluvou
- Zabezpečuje dodávku zákazníkovi načas a vždy použitím JIT logistických metód
- Identifikuje a eliminuje problémy a zároveň navrhuje riešenia, aby sa vzniknuté problémy neopakovali
- Denne koučuje supervízorov, aby sa zamerali na spoločný cieľ a konzistentne dosahovali firemné ciele
- Reportuje potrebné a požadované informácie vedeniu spoločnosti

- Stabilné zamestnanie a príjem
- Práca vo významnej medzinárodnej spoločnosti pre silného zákazníka v automotive oblasti
- Možnosť rozvoja profesionálnej kariéry
- Zmluva na dobu neurčitú od prvého dňa trvania pracovného pomeru
- Stravné lístky v hodnote 3,38€ hradené zamestnávateľom v plnej výške
- Práca na 2 zmeny

- Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer je výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Predchádzajúca skúsenosť v JIT, sequencing and packing prostredí vysoko žiadúca
- Pracovná skúsenosť v TIER 1 prevádzke je výhodou
- Skúsenosť s riadením ľudí je podmienkou
- Inovatívne myslenie
- Otvorená a priama komunikácia
- Empatia
- Proaktívne hľadanie riešení a rýchle rozhodnutia
- Kultúra neustáleho zlepšovania

Syncreon je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujeme vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology. Syncreon je partnerom OEMs spoločnostiam, ako Dell, Canon, Jaguar Land Rover, Harley Davidson and BMW. syncreon Slovakia s.r.o. je nová spoločnosť na Slovenskom trhu a je interným dodávateľom logistických a supply chain riešení pre Jaguar Land Rover v Nitre.

Adresa spoločnosti

syncreon Slovakia s.r.o.
Staromestská 3
811 03 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Róbert Pánisz
E-mail: poslať životopis
ID: 3391811   Dátum zverejnenia: 16.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2000€ + dohoda podľa kvalifikácie uchádzača