Team leader oddelenie inventúry

syncreon Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný park V, Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Denné vykonávanie inventúr skladových zásob podľa plánu
- Práca v pohybe s ručným skenerom
- Riešenie nezrovnalostí
- Reporting
- Práca na jednu/dve zmeny
- Denná práca na VZV

- Práca v medzinárodnej logistickej spoločnosti v automobilovom priemysle
- Možnosť kariérneho rastu
- Výkonnostný bonus
- Ďalšie benefity

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na čísle 0915 909 271, pošlite nám Váš životopis na adresu [email protected], alebo príďte osobne na Štúrovu 22, Nitra (budova VBC). Budeme sa tešiť na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

SAP - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

- Platný VZV preukaz

Syncreon je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujeme vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology. Syncreon je partnerom OEMs spoločnostiam, ako Dell, Canon, Jaguar Land Rover, Harley Davidson and BMW. syncreon Slovakia s.r.o. je nová spoločnosť na Slovenskom trhu a je interným dodávateľom logistických a supply chain riešení pre Jaguar Land Rover v Nitre.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3373047  Dátum zverejnenia: 17.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000