Účtovník/účtovníčka

SYNCOL, s.r.o.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.2.2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie podvojného účtovníctva
- spracovanie došlých faktúr
- vystavovanie faktúr
- vedenie pokladne, BV
- vypracovanie podkladov pre kontrolu hospodárenia
- vedenie mzdovej a personálnej agendy

- možnosť vzdelávania sa a školení
- firemné akcie
-mesačný výkonnostný bonus, ktorý ti určuje tvoj nadriadený
- " sick days" - platené krátkodobé ochorenie (bez nutnosti PN)

Informácie o výberovom konaní

Záujemcovia kontaktujte p. Lenku Stasinkovú.
e-mail: [email protected], mobil: +421 904 342 316

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý
KROS Olymp - Pokročilý
KROS ONIX - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

zodpovednosť, flexibilita,samostatnosť, spoľahlivosť, ochota vzdelávať sa

Spoločnosť SYNCOL, s.r.o. pôsobí od roku 2010 so zameraním na špeciálne stavebné práce súvisiace s realizáciou priemyselných polyuretánových a epoxidových podláh, opravami stavebných konštrukcií, injektáží, sanácií, hydroizolácií priemyselných objektov (trafostanice, ČOV, výrobné haly a pod.) na zabránenie úniku ropných produktov do spodných vôd, PUR izolácií striech, stien a podláh slúžiacimi na zníženie energetickej náročnosti stavieb. Disponujeme kvalitným strojným vybavením, máme stabilných zamestnancov a spolupracujeme s významnými svetovými výrobcami. Naším cieľom je poskytnúť klientom profesionálnu pomoc pri riešení ich problémov. Pri realizácií jednotlivých projektov vychádzame z najnovších trendov a technológií.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4023605  Dátum zverejnenia: 21.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac