Vodič

SYNCOL, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac+ odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného vodiča , ktorý zabezpečí presun stavebného materiálu a strojov
na jednotlivé zákazky. V čase , kedy nebude potrebný prevoz a presun materiálov a strojov, zabezpečí údržbu vozidiel. Kontrola jednotlivých vozidiel v rámci STK a emisnej kontroly, kontrola konca poistného obdobia (PZP). Pracovná pozícia je vhodná aj pre dôchodcu.Podmienkou je uchádzač z Martina. Vyžadujeme vodičské oprávnenie sk.B,C,BE.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Poprosím kontaktovať nás iba v prípade, že ste z okresu Martin a máte vodičský preukaz sk. B, BE, C , poprípade skupinu E.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, E

Platné doklady vodiča, zodpovednosť, spoľahlivosť,flexibilita

Spoločnosť SYNCOL, s.r.o. pôsobí od roku 2010 so zameraním na špeciálne stavebné práce súvisiace s realizáciou priemyselných polyuretánových a epoxidových podláh, opravami stavebných konštrukcií, injektáží, sanácií, hydroizolácií priemyselných objektov (trafostanice, ČOV, výrobné haly a pod.) na zabránenie úniku ropných produktov do spodných vôd, PUR izolácií striech, stien a podláh slúžiacimi na zníženie energetickej náročnosti stavieb. Disponujeme kvalitným strojným vybavením, máme stabilných zamestnancov a spolupracujeme s významnými svetovými výrobcami. Naším cieľom je poskytnúť klientom profesionálnu pomoc pri riešení ich problémov. Pri realizácií jednotlivých projektov vychádzame z najnovších trendov a technológií.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3916237  Dátum zverejnenia: 26.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac