Pracovník v sklade

SYNCOL, s.r.o.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 050 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a vedenie skladu v elektronickej forme,
- preprava materiálu pomocou VZV aj ručne v sklade,
- práca v sklade, príprava materiálu, naskladňovanie a vyskladňovanie materiálov,
- príjem a výdaj strojného zariadenia

- finančný príspevok na stravu
- mesačný výkonnostný bonus, ktorý ti určuje tvoj nadriadený,
- polročné a ročné odmeny pri splnení stanovených úloh a cieľov,
- možnosť celoživotného vzdelávania prostredníctvom kurzov a školení,
- " sick days "- platené krátkodobé ochorenie ( bez nutnosti PN)

Informácie o výberovom konaní

ochota a spôsobilosť pracovať, vzdelávanie sa,
minimálne stredoškolské vzdelanie, potrebná aspoň,
minimálna prax v sklade, potrebná prax s VZV.
Odpovedáme iba vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo, stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

samostatný, flexibilný, zodpovedný, schopnosť rýchlo sa učiť, organizačná schopnosť, skúsenosti s prácou v sklade, skladové hospodárstvo

Spoločnosť SYNCOL, s.r.o. pôsobí od roku 2010 so zameraním na špeciálne stavebné práce súvisiace s realizáciou priemyselných polyuretánových a epoxidových podláh, opravami stavebných konštrukcií, injektáží, sanácií, hydroizolácií priemyselných objektov (trafostanice, ČOV, výrobné haly a pod.) na zabránenie úniku ropných produktov do spodných vôd, PUR izolácií striech, stien a podláh slúžiacimi na zníženie energetickej náročnosti stavieb. Disponujeme kvalitným strojným vybavením, máme stabilných zamestnancov a spolupracujeme s významnými svetovými výrobcami. Naším cieľom je poskytnúť klientom profesionálnu pomoc pri riešení ich problémov. Pri realizácií jednotlivých projektov vychádzame z najnovších trendov a technológií.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3678716  Dátum zverejnenia: 11.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac