Stavebný technik

SYNCOL, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Hľadáme stavbyvedúceho , ktorý má zmysel pre detaily, ovláda technologické postupy, práca na stavbe, čítanie stavebných výkresov, je trpezlivý , lojálny, s pozitívnym myslením,
nebojí sa časovo náročnej a ťažkej práce, má skúsenosti s riadením ľudí, vie si operatívne zorganizovať prácu, flexibilne reaguje na novovzniknuté situácie, pedant vo vedení evidencie a je etický. Podmienkou je prax v oblasti stavebníctva ( sanácie ŽB konštrukcií, injektáže, priemyselné podlahy, tepelné izolácie a hydroizolácie).

Čo ťa u nás čaká?
- organizovanie, riadenie prác na stavbe a kontrola zamestnancov,kontrola
kvality prevedených prác vrátane prác podľa technologických postupov
- stanovovanie denných priorít a následná denná kontrola
- dosahovanie denných/týždenných/mesačných cieľov
- neustále aktívne zlepšovanie procesov a dodržiavanie štandardov kvality
- personalistika – sledovanie dochádzky, plánovanie dovoleniek, hodnotenie zamestnancov
- zabezpečovanie dodržiavania bezpečnosti práce, interných pravidiel a čistoty na pracovisku
- zabezpečovanie dodržiavania pracovných a technologických postupov
- sledovanie technického stavu strojov a zariadení
- komunikácia s dodávateľmi tovarov a služieb
- pravidelný reporting
- zodpovednosť za plnenie plánov
- zvyšovanie produktivity a kvality zamestnancov

Čo ponúkame my?
- dynamické pracovné prostredie v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
- vzdelávanie a potenciál neustáleho osobnostného i kariérneho rastu
- možnosť ovplyvniť chod prevádzky a realizovať vlastné návrhy
- odborné a firemné školenia
- firemné akcie
- firemný mobil

Vaše životopisy spolu s motivačným listom zasielajte na email: [email protected]. Do predmetu správy uveďte " stavbyvedúci".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, technické zameranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- hľadáme dynamickú osobnosť s orientáciou na cieľ
- veľmi dobré organizačné a komunikačné zručnosti
- "hands-on" prístup k práci a schopnosť prevziať zodpovednosť
- skúsenosti s riadením kolektívu zamestnancov a prevádzky, skladu, výroby, údržby, prípadne logistiky vítaná
- schopnosť rýchlo prijímať informácie a ovládať prácu so strojmi ( striekacie zariadenia)
- výhodou sú certifikáty na stroje , znalosť stavebných materiálov a práca s nimi
- odolnosť voči stresu
- vedieť nájsť riešenie vzniknutého problému
- ochota cestovať aj mimo región vzhľadom na to, že zákazky realizujeme v rámci celého Slovenska a EÚ.

Spoločnosť SYNCOL, s.r.o. pôsobí od roku 2010 so zameraním na špeciálne stavebné práce súvisiace s realizáciou priemyselných polyuretánových a epoxidových podláh, opravami stavebných konštrukcií, injektáží, sanácií, hydroizolácií priemyselných objektov (trafostanice, ČOV, výrobné haly a pod.) na zabránenie úniku ropných produktov do spodných vôd, PUR izolácií striech, stien a podláh slúžiacimi na zníženie energetickej náročnosti stavieb. Disponujeme kvalitným strojným vybavením, máme stabilných zamestnancov a spolupracujeme s významnými svetovými výrobcami. Naším cieľom je poskytnúť klientom profesionálnu pomoc pri riešení ich problémov. Pri realizácií jednotlivých projektov vychádzame z najnovších trendov a technológií.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2544613  Dátum zverejnenia: 1.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac