Špecialista pre údržbu a servis solárnych zariadení

SynCo Group, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
1 600 EUR/mesiacV závislosti od úrovne schopností a skúseností kandidáta. K mzde budú pripočítané odmeny za kvalitu výkonov (variabilná zložka podľa výkonu).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je vhodná pre absolventov SŠ a VŠ so zameraním na technické smery - najmä elektrotechnika, strojárstvo, stavebné a environmentálne inžinierstvo, obnoviteľné zdroje energie.

Hlavná činnosť:
Správa a údržba pozemných fotovoltických elektrární:

- dohľad nad vykonávaním servisných a údržbových činností
- vzdialený dohľad nad prevádzkou elektrární
- riešenie porúch a dohľad nad ich odstraňovaním
- riadenie a koordinácia servisných pracovníkov
- organizovanie pravidelnej údržby a revízií
- vykonávanie kontrolných činností súvisiacich s údržbou a servisom
- sledovanie a plnenie legislatívnych povinností (podľa energetickej legislatívy)
- vyhotovovanie mesačných a mimoriadnych reportov o prevádzke a servisoch

Riadenie údržby a servisu strešných fotovoltických elektrární:

- komunikácia so zákazníkom (vlastníkom elektrárne)
- zabezpečovanie a organizácia zmluvných servisných prehliadok strešných elektrární a dohľad nad ich vykonávaním, vyhotovovanie písomných reportov s výsledkami kontroly, sledovanie termínov revízií a pravidelnosť vykonávania servisov
- monitoring prevádzky strešných fotovoltických elektrární, riešenie základných porúch, zadávanie požiadaviek na opravy, servis, technická podpora po telefóne

Vedľajšia činnosť:
- pomocné skladnícke práce, výjazdy na stavby, podpora pri realizácii nových projektov
- výpomoc s administratívnou činnosťou v oblasti zriaďovania virtuálnych batérií a dotácií (v oblasti zmluvných činností)
- riešenie žiadostí o preplácanie dotácií

- firemné auto, notebook a telefón
- možnosť pracovať z domu na základe dohody
- preplatenie odborných kurzov a školení (napr. certifikovaný inštalatér, školenie elektrotechnikov)
- firemné kurzy cudzích jazykov
- flexibilný pracovný čas na základe dohody
- práca v perspektívnom odvetví a mladom energickom kolektíve
- stabilná a prosperujúca spoločnosť s viac ako 15-ročnou históriou

Informácie o výberovom konaní

Reakcie bez životopisu nebudú brané do úvahy
Pre zvýšenie šance na oslovenie odporúčame pripojiť sprievodný motivačný list (stačí aj vo forme e-mailu).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, elektroenergetika, strojárstvo, mechanika, obnoviteľné zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť v rozhodovaní
- schopnosť kriticky myslieť
- organizačné a technické schopnosti
- zodpovednosť
- flexibilita

Obnoviteľné zdroje energie sú naša vášeň, poslanie a naše hobby. Budujeme novú energetiku bez fosílnych palív a emisií. Šetríme prírodu a prinášame dlhodobé hodnoty našim zákazníkom.

Bližšie informácie na: www.solarenergia.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4673449  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac