Можливість для людей з України

IT administrátor Bratislava a Praha

SYNCHRONIX, a.s.

Bratislava II, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacFinálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Bratislave a v Prahe hľadáme nových administrátorov.
Čo bude Vašou náplňou práce ?
• Riešenie požiadaviek zákazníkov podľa stanovených SLA parametrov
• Správa serverov
• Riešenie problémov na serveroch
• Proaktívna správa z monitoringov a podobne
• Migrácie a implementácie serverov

Čo ponúkame?
- flexibilná pracovná doba,
- možnosť práce z domu,
- pravidelné teambuildingové akcie,
- získanie odborných certifikátov,
- možnosť kariérneho rastu,
- Multisport karta.

V prípade záujmu zašlite Váš životopis na [email protected].
SYNCHRONIX, a.s., by sa chcel poďakovať všetkým uchádzačom, ale oslovení budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú naše kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Požadované znalosti :
- pokročilá znalosť OS Linux,
- pokročilá znalosť OS MS Windows Server,
- pokročilá znalosť VMware ESXi,
- pokročilá znalosť jedného z IT monitoring systémov (CA Spectrum, CA UIM, Zabbix, PRTG alebo podobné).
Osobnostné predpoklady:
- komunikatívnosť,
- zručnosť,
- ochota učiť sa,
- schopnosť pracovať v kolektíve.

Spoločnosť SYNCHRONIX, a.s. úspešne pôsobí na slovenskom trhu informačných technológií a služieb od roku 1994 so zámerom realizovať projekty a vývoj softwarových systémov na báze nových technológií.

Poslaním spoločnosti je poskytovanie služieb v oblasti informačných technológií so zameraním na podnikové a manažérske informačné systémy, systémovú integráciu a na analyticko-konzultačnú činnosť. Ponúkame progresívne riešenia s využitím nových znalostí a technológií, ktoré používateľom umožnia rýchly a pružný prístup k riešeniu zložitých problémov vo výrobe, obchode a službách. Cieľom je podporiť trvalé zlepšovanie business procesov, výkonnosti organizácií a efektívne rozhodovanie manažérov na všetkých úrovniach riadenia.

Počas svojho pôsobenia na slovenskom trhu si spoločnosť SYNCHRONIX, a.s. vybudovala významné partnerstvá s najvýznamnejšími svetovými výrobcami informačných technológií, ako sú SAP, MS, HP a IBM.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3818159  Dátum zverejnenia: 2.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac