Regionální Manažer develop. projektů - Bratislava

Synapsis Recruitment s.r.o.

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

REGIONÁLNÍ MANAŽER DEVELOPERSKÝCH PROJEKTŮ

Náplň práce:

  • Vedení týmu obchodní zástupcůOdpovědnost za plnění výsledkůVyhledávání nových obchodních příležitostí
Nabídka kompletního vybavení developerům a projekčním kancelářím
Monitoring trhu, analýza potřeb zákazníků
Marketingové aktivity, tvorba nabídek

Požadavky:

  • Min SŠ vzdělání
Praxe na obchodní pozici v prodeji developerům a projekčním kancelářím
Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič/ka)
Výborné komunikační a obchodní dovednosti, reprezentativní vystupování
Pozitivní přístup, rozhodnost, nadšení, cílevědomost

Nabízíme:

  • Motivující platové ohodnocení přímo úměrné dosaženým cílům
Perspektivu ve stabilní společnosti
Stravenky, služební telefon, služební auto AJ výhodou
Informace o pozici:

Místo pracoviště: Bratislava
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky, Vzdělávací kurzy, školení
Požadované vzdělání: Středoškolské

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3192412  Dátum zverejnenia: 19.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.