Advokátsky koncipient

Sympatia Group ®

Miesto práce
Vajnorská 21, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 500 EUR/mesiacv závislosti od skúseností, odborných znalostí a zručností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a pracovitého advokátskeho koncipienta do nášho tímu, ktorého právo naozaj baví. Vašou náplňou práce pod vedením advokáta bude najmä:

• príprava korporátnych dokumentov súvisiacich so založením obchodných spoločností a korporátnymi zmenami
• príprava žalôb, návrhov a vyjadrení v súdnych konaniach, návrhov na vykonanie exekúcie, upomínacie konanie
• právna podpora advokátom pri due diligence a pri príprave a realizácii komplexných transakcií týkajúcich sa nehnuteľností (rezidenčné a logistické projekty), ktoré sprevádzame od úplného začiatku projektu až po jeho ukončenie
• tvorba a pripomienkovanie zmlúv a iných právnych podaní
• príprava právnych analýz a právnych stanovísk
• komunikácia s klientmi, súdmi, úradmi a inštitúciami
• vyhľadávanie informácií a judikatúry
• vedenie a archivácia spisov, na ktorých budete spolupracovať
• plnenie ďalších administratívno-organizačných úloh podľa pokynov advokátov

• ročné odmeny podľa výkonu
• príjemné pracovné prostredie
• úplne nové a moderné kancelárske priestory vo veľmi dobrej lokalite
• pekná kuchyňa s jedálňou pre socializáciu kolegov
• práca v mladom a dynamickom kolektíve
• podpora odborného vzdelávania nielen formou povinných školení SAK
• dlhodobá a stabilná práca
• firemné akcie a teambuildingové podujatia
• zaujímavá a veľmi rôznorodá agenda,
• príležitosť pracovať na zaujímavých domácich aj zahraničných projektoch
• aktívne využívanie anglického jazyka
• možnosť využívania aj nemeckého jazyka, pokiaľ sú jeho znalosti na primeranej úrovni

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, zašlite prosím svoj životopis spolu s fotografiou a motivačným listom ako reakciu na túto pracovnú ponuku.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, Vaše životopisy starostlivo posúdime.

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu.
Zaslaním životopisu nám udeĺujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo a legislatíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

advokátsky koncipient, paralegal

Počet rokov praxe

1

• pozícia je vhodná pre zodpovednú a spoľahlivú osobnosť s aktívnym prístupom k práci, ktorá má skutočný záujem venovať sa právu a advokátskej praxi
• zmysel pre detail, zodpovednosť
• výborná znalosť slovenskej gramatiky
• znalosť a orientácia v platných právnych predpisoch
• veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
• verbálny aj písomný prejav na vysokej úrovni a príjemné vystupovanie
• schopnosť prijať aj negatívny feed-back k vykonanej práci a poučiť sa z neho
• nekonfliktná povaha, pozitívne myslenie a lojalita
• pokročilá znalosť anglického jazyka na úrovni najmenej B2, ideálne však C1
• sme pripravení prijať aj absolventa, pokiaľ už absolvoval najmenej ročnú prax ako paralegal v advokátskej kancelárii;

Sympatia je investičná skupina pôsobiaca na trhu už vyše 20 rokov. Špecializujeme sa na správu finančného majetku bonitných klientov a na poskytovanie investičných riešení na finančných trhoch ako aj na investície v oblasti real estate a private equity. V našom portfóliu sa aktuálne nachádza viac ako dvadsať realitných projektov v rôznom štádiu realizácie. Všetky oblasti investičného cyklu každej investície a projektu rieši náš tím skúsených odborníkov. Naším cieľom je vytvárať nadčasové a trvalo udržateľné riešenia. Pre viac informácií navštívte prosím našu webstránku: https://www.sympatia.sk/.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4593961  Dátum zverejnenia: 4.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac