Senior účtovník / účtovníčka

Sympatia Group ®

Miesto práce
Vajnorská 21a, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacod 2.000,- EUR/mes, pričom končená výška mzdy bude dojednaná na osobnom pohovore s prihliadnutím na schopnosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme profesionálnych, pozitívnych, pracovitých a proaktívnych kandidátov, ktorí majú radi účtovanie a neustále sa ďalej vzdelávajú vo svojom odbore, pričom ich náplňou práce bude najmä najmä:

• Komplexné vedenie účtovnej agendy firiem v skupine Sympatia vrátane mzdovej agendy na priebežnej báze
• Účtovanie prevádzkových a projektových firiem
• Príprava daňových priznaní pre daň z príjmov, DPH a ostatných daní (DzMV, DzN); komunikácia s daňovým úradom
• Mesačná kvázi závierka pre účely manažérskeho reportingu
• Príprava účtovných závierok, inventarizácia
• Príprava podkladov pre audit a komunikácia s audítorom; zodpovednosť za úspešný priebeh auditu
• Príprava výročných správ
• Riadenie Cash-Flow
• Vypracovanie štatistických výkazov a komunikácia so Štatistickým úradom
• Zadávanie platieb

• ročné odmeny podľa výkonu
• príjemné pracovné prostredie
• moderné kancelárske priestory v novej budove
• práca v príjemnom kolektíve
• dlhodobá a stabilná práca
• firemné akcie a teambuildingové podujatia
• samostatná a zodpovedná pozícia

Ak Vás naša ponuka zaujala a máte záujem byť zaradený/-á do výberového konania, zašlite prosím Váš profesijný životopis spolu s aktuálnou fotografiou a súhlas so spracovaním osobných údajov elektronicky na adresu [email protected] alebo prostredníctvom portálu www.profesia.sk.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Životopisy starostlivo posúdime a v prípade, že budete spĺňať naše požiadavky, budeme Vás kontaktovať s informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, financie, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

• prax min. 5 rokov na podobnej pozícii podmienkou;
• dôkladná znalosť slovenských účtovných štandardov, , zákona o dani z príjmov a zákona o dani z pridanej hodnoty a ostatných súvisiacich právnych predpisov
• veľmi dobré znalosti práce s PC, najmä s balíkom MS Office
• skúsenosti s účtovným SW Pohoda
• samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť a spoľahlivosť
• proaktívny a pozitívny prístup k práci
• vysoké pracovné nasadenie
• odolnosť voči stresu, flexibilita, logické myslenie
• vysoká miera samostatnosti, schopnosť rýchlo sa učiť
• lojalita k zamestnávateľovi a diskrétnosť
• znalosť fungovania finančného trhu a zákona o cenných papieroch výhodou
• prax vo finančnej inštitúcii výhodou
• aktívna znalosť anglického jazyka je výhodou

Sympatia je investičná skupina pôsobiaca na trhu už vyše 20 rokov. Špecializujeme sa na správu finančného majetku bonitných klientov a na poskytovanie investičných riešení na finančných trhoch ako aj na investície v oblasti real estate a private equity. V našom portfóliu sa aktuálne nachádza viac ako dvadsaťpäť realitných projektov v rôznom štádiu realizácie. Všetky oblasti investičného cyklu každej investície a projektu rieši náš tím skúsených odborníkov. Naším cieľom je vytvárať nadčasové a trvalo udržateľné riešenia. Pre viac informácií navštívte prosím našu webstránku: https://www.sympatia.sk/.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4531150  Dátum zverejnenia: 3.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac