Privátny bankár/finančný konzultant

Sympatia Group ®

Miesto práce
Vajnorská 100/B, Bratislava
od 1500,- EUR podľa schopností a skúseností (Uvedená mzda sa vzťahuje na kandidáta zodpovedajúceho stanoveným kritériám. Ak bude prijatý kandidát, ktorý spĺňa kritériá iba čiasotčne, môže byť prijatý, avšak na nižšiu pozíciu a za nižšiu mzdu. A naopak, mzda bude vyššia, úmerne ku schopnostiam a skúsenostiam.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komplexná starostlivosť o už existujúcich klientov – komplexný informačný servis ohľadne vývoja investičných možností, nového vývoja a trendoch na kapitálovom trhu i nových investičných príležitostí
• akvizičná činnosť – budovanie vlastného klientskeho portfólia, aktívne vyhľadávanie a oslovovanie potenciálnych klientov, definovanie ich investičných potrieb s následným výberom a prezentáciou vhodných investičných produktov a služieb
• privátne bankovníctvo

• Fixná mzda + variabilná zložka priamo úmerná dosiahnutým výsledkom
• Zaujímavá a perspektívna práca v mladom a dynamickom kolektíve
• Flexibilný pracovný čas
• Príležitosť kariérneho rastu

Žiadosť s uvedením názvu pozície, profesijný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov je potrebné zaslať elektronicky.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, financie, bankovníctvo a poisťovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• min. stredoškolské vzdelanie s maturitou, odbor ekonómia, financie, bankovníctvo a poisťovníctvo
• Prax min. 2 roky
• nadpriemerné komunikačné a obchodné zručnosti
• profesionálne vystupovanie
• cieľavedomosť a samostatnosť
• spoľahlivosť a zodpovednosť
• proklientsky prístup
• komplexné informácie a prehľad v danej oblasti
• znalosť finančných trhov a produktov
• anglický jazyk – pokročilý

Sympatia je investičná skupina pôsobiaca na trhu už vyše 20 rokov. Špecializujeme sa na správu finančného majetku bonitných klientov a na poskytovanie investičných riešení na finančných trhoch ako aj na investície v oblasti real estate a private equity. V našom portfóliu sa aktuálne nachádza viac ako dvadsať realitných projektov v rôznom štádiu realizácie. Všetky oblasti investičného cyklu každej investície a projektu rieši náš tím skúsených odborníkov. Naším cieľom je vytvárať nadčasové a trvalo udržateľné riešenia. Pre viac informácií navštívte prosím našu webstránku: https://www.sympatia.sk/.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3629745  Dátum zverejnenia: 26.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1500,- EUR podľa schopností a skúseností (Uvedená mzda sa vzťahuje na kandidáta zodpovedajúceho stanoveným kritériám. Ak bude prijatý kandidát, ktorý spĺňa kritériá iba čiasotčne, môže byť prijatý, avšak na nižšiu pozíciu a za nižšiu mzdu. A naopak, mzda bude vyššia, úmerne ku schopnostiam a skúsenostiam.)