Junior finančný analytik

Sympatia Financie, o.c.p., a.s.

Miesto práce
Polus Tower 2, Vajnorská 100/B, 831 04 Nové Mesto
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
TPP od 1000,-EUR (brutto)/mesiac, študent od 5,-EUR/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Analytická podpora projektového tímu (finančné modelovanie, oceňovanie, analýzy citlivosti a príprava interných a externých prezentácií) v oblasti podnikových financií, vrátane M&A, dlhového financovania.
• Vyhodnocovanie strategických obchodných a finančných rozhodnutí a príprava odporúčaní pre manažment spoločnosti.
• Kontroling a finančno-ekonomická analýza projektov.
• Príprava trhových, odvetvových analýz a analýz konkrétnych spoločností.
• Príprava projektového a finančného reportingu podľa potreby.

• Zaujímavú a perspektívnu prácu v mladom a dynamickom kolektíve.
• Účasť na zaujímavých projektoch na Slovensku a v zahraničí.
• Príležitosť kariérneho rastu.

Životopis, motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov je potrebné zaslať elektronicky na adresu [email protected].
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.
Po ukončení výberového konania bude s osobnými údajmi obsiahnutými v doručených žiadostiach, resp. ich prílohách, naložené v súlade s platnými právnymi predpismi.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

podnikový manažment, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Všeobecné znalosti ekonomického prostredia a finančných trhov.
• Silné analytické schopnosti.
• Schopnosť pracovať samostatne a riešiť úlohy proaktívne.
• Skúsený užívateľ Microsoft Excel, PowerPoint, Word, atď.
• Plynulá angličtina.
• Skúsenosť s tvorbou podnikateľských a finančných plánov, oceňovaním a vyhodnocovaním projektov výhodou.

Sympatia Financie, o.c.p., a.s. je jednou z popredných súkromných investičných spoločností s licenciou od Národnej banky Slovenska, ktorá poskytuje primárne služby Asset managementu a investičného poradenstva pre inštitucionálnych a individuálnych klientov. Spoločnosť bola založená v roku 2002 a od roku 2004 je členom Centrálneho depozitára cenných papierov SR. Medzi ostatné obchodné aktivity skupiny Sympatia patria fiduciárne služby, emisie dlhopisov a služby kapitálových trhov, financovanie a riadenie projektov. Skupina Sympatia je aktívna v sektoroch rezidenčných a priemyselných nehnuteľností, energetiky, strojárstva a zdravotnej techniky. Portfólio dopĺňajú poradenské služby v oblasti podnikových financií a strategického poradenstva. Skupina firiem Sympatia má okrem Slovenska zastúpenie aj v Českej republike, Rumunsku, na Malte a Cypre.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3401319  Dátum zverejnenia: 25.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: TPP od 1000,-EUR (brutto)/mesiac, študent od 5,-EUR/hod