Do gastroenterologického centra SYMED s.r.o. v Bratislave hľadáme milé sestričky. Pridaj sa k nám

SYMED s.r.o.

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- asistencia pri endoskopických výkonoch
- dekontaminácia endoskopických prístrojov
- odbery biologického materiálu
- manažment pacienta v ambulancii, plánovanie ošetrovateľských výkonov
- administratívne práce súvisiace s ošetrovateľskou a zdravotnou starostlivosťou
- edukácia pacientov

- priateľský kolektív,
- príjemné pracovné prostredie v moderne vybavenej ambulancii,
- práca v zabehnutom súkromnom zdravotníckom zariadení,
- jednozmenný pracovný režim (6.00-14.00, 8.00-16.00 ) bez nočnej práce,
- 13. - 14. plat, odmeny,
- teambuilding,

Len vybraní záujemcovia budú kontaktovaní a pozvaní na pracovný pohovor. Životopis zasielajte na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Odbor všeobecná sestra, Ošetrovateľstvo, endoskopická sestra

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v odbore gastroenterológia výhodou

Počet rokov praxe

5

Precíznosť(presnosť), spoľahlivosť, empatia, vysoká odbornosť, flexibilita, pracovné nasadenie, záujem o osobný a odborný rast, skúsenosti s prácou na endoskopii výhodou. Základné počítačové znalosti (Word, email, ambulantný informačný systém). Podmienkou prijatia je ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v odbore sestra resp. ošetrovateľstvo.

Sme súkromná gastroenterologická ambulancia, ktorá sa za 15 rokov svojej existencie rozrástla na moderné gastroenterologické centrum v Senici a v Bratislave. Vďaka moderným technológiám, neustálemu vzdelávaniu nášho personálu a najmä vysokej úrovni starostlivosti, naše tímy hodnotí 9 z 10 pacientov vynikajúco. Neustále sa rozrastáme a robí nám to radosť.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4378624  Dátum zverejnenia: 7.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac