Pracovník do strojárskej výroby – obsluha CNC strojov

SymarTech s.r.o.

Miesto práce
Mierová 84, Želiezovce
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Symartech s.r.o plánuje doplniť svoj mladý pracovný tím. Hľadá pracovníka do výroby – obsluhu CNC strojov. Keďže sa jedná sa o kusovú a malosériovú výrobu, náplň práce je rozmanitá, kreatívna a zaujímavá. Náplňou práce by bola výroba komponentov a nástrojov na moderných CNC strojoch ako napríklad:

- CNC frézovacie obrábacie centrum
- CNC sústruh
- CNC elektro-erozívna hĺbička
- Drôtová rezačka
- Vodný lúč

- jednozmenná prevádzka od 8:00 – do 16:00 (víkendy voľné)
- 13. plat v polovici roka (za štandardnej situácie)
- koncoročné prémie (za štandardnej situácie)
- stravné lístky
- mladý a priateľský kolektív
- eventuálne možnosť riešenia ubytovania
- team-building akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Technické myslenie, precíznosť, zodpovednosť
- Schopnosť čítať strojárske výkresy
- Zdravotná a odborná spôsobilosť
- Práca s PC
- Skúsenosti s CNC strojmi výhodou
- Skúsenosti s CAM programami, alebo s NC programovaním výhodou
- Skúsenosť s prácou na obrábacích strojoch výhodou
- Schopnosť samostatne určiť výrobný postup výhodou
- Ochota pracovať a učiť sa nové veci

Spoločnosť SymarTech s.r.o. vznikla v roku 1996. Firma sa venuje predaju a servisu strojov na spracovanie káblov a vodičov. V ponuke má hlavne stroje popredného svetového švajčiarskeho výrobcu SCHLEUNIGER AG, ktorého je distribútorom pre Slovensko a Maďarsko. Od roku 2013 disponuje vlastným výrobným a konštrukčným oddelením. Tieto vyvíjajú a vyrábajú vlastné jednoúčelové zariadenia a špeciálne náhradné diely podľa požiadaviek zákazníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3992680  Dátum zverejnenia: 28.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac