Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič/taxikár - BOLT/UBER/Taxislužba VIP

SYKY s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiaczávisí od počtu odjazdených zákazok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najväčšia taxislužba v Pezinskom okrese so stálou klientelou hľadá vodičov/vodičky do svojho tímu. Možnosť pracovať aj pre BOLT alebo UBER s minimálnou províziou!

Všetko Vás zaučíme, jazdí sa na firemných vozidlách, možnosť dohodnúť si automatickú prevodovku.

Nepotrebujete poznať presné adresy, môžte jazdiť s navigáciou, práca spočiva iba vo vyzdvihnutí zákazníka a zavezení do cieľovej destinácie.

 - preplatenie vstupných dokumentov pri nástupe a pomoc pri ich vybavení

  • poskytujeme firemné vozidlá v dobrom stave
  • možnosť jazdiť aj na automatickej prevodovke
  • denná tržba / týždenná výplata
  • priateľský kolektív a ochota pomôcť
  • stabilný príjem
  • možnosť využívať vozidlo na súkromné účely

Všetkých uchádzačov budeme kontaktovať a dohodneme si následnú spoluprácu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • dochvílnosť
  • zodpovednosť
  • ochota pracovať
  • taxi dokumenty veľkou výhodou

Sprostredkovanie práce v doprave a logistike

Kontakt

Kontaktná osoba: Richard Gróf
Tel.: +421950538218
E-mail: poslať životopis
ID: 4839437  Dátum zverejnenia: 26.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac