Manažerka/manažer predaja kuchynských študií SYKORA

SYKORA, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho obchodného týmu Sykora – kuchyne najvyššej kvality hľadáme nového človeka, ktorý sa bude starať o kuchyňské štúdia Sykora na Slovensku. Pokiaľ máte skúsenosti s obchodovaním a vedením ľudí, nechýba Vám nadšenie neustále sa v tomto obore zdokonalovať a motivovať ľudí okolo seba, ste našim ideálným kandidátom/kandidátkou.

Aká bude pracovná náplň?

- riadiť a rozvíjať tým predajcov na kuchyňských štúdiách Sykora na Slovensku
- zodpovednosť za obchodné výsledky svojho týmu a za rozvoj ich schopností
- pracovať na dodržiavaní úrovne prezentácie a predajného servisu popredného českého výrobcu kuchyní
- úzko spolupracovať s vedením spoločnosti
- tvorba predajných plánov pre jednotlivých predajcov a štúdia a posielať reporty
- monitorovať aktivity konkurencie a navrhovat kreatívne aktivity na podporu predaja

- zázemie perspektívnej, stabilnej a známej spoločnosti
- možnosť rozvíjať svoju kariéru v prostredí popredného českého výrobcu nábytku a kuchyní
- spoluprácu na plný úväzok a zmluvu na dobu neurčitú
- prácu, v kterej budete presne odmeňovaný na základe Vaších výsledkov bez platového stropu
- nadobudnutie skúseností v obore designu nábytku a priamy kontakt so svetovou scénou
- iPad a iPhone

Pokiaľ vás táto ponuka zaujala, pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis s fotografiou na email [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s predajom, obchodné nadanie a nadšenie
- samostatnosť a časovú flexibilitu
- orientáciu na výsledok, spoľahlivosť a zodpovednosť snahu sa neustále rozvíjať
- skúsenosti s vedením týmu, vedieť motivovať a riadiť seba i tým spolupracovníkov
- ovládať Microsoft Office na uživateľskej úrovni

Sykora - kuchyně nejvyšší kvality. Již 25 let působíme na trhu a nabízíme svým zákazníkům kvalitní kuchyňské linky na míru. Spojením zahraničních zkušeností s výrobky, špičkového designu kuchyní i nekompromisních funkcí vznikly kuchyně, které plní naše představy i představy našich zákazníků do posledního detailu. Více na http://www.sykora.eu/o-nas
ID: 3178589  Dátum zverejnenia: 5.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou