Hľadáš prácu v IT bez praxe? Staň sa našim Web Špecialistom. Neváhaj a pošli nám životopis. Absolventov si zaškolíme!

SYGLO, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 6, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1000 € základná zložka + variabilná zložka / bonus /

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, ktorí má záujem pracovať ako Web Špecialista.

Náplň práce:

- správa existujúceho webového zlavového portálu
- doplnenie a tvorba contentu
- tvorba nových webových prezentácii
- socialný marketing - správa FB stránok
- grafické práce - webdizajn

Uprednostňujeme mladých kandidátov - absolventov, aj bez praxe a skúseností s tvorbou webových stránok, nakoľko pracuje sa vo vlastnom redakčnom systéme a každý absolvuje úvodné preškolenie. Dôležitý je skôr cit pre dizajn a obchodný duch ako znalosti programovania.

Čo ti ponúkame:
• možnosť pracovať home office podľa vlastnej potreby + flexibilná pracovná doba
• nové technológie- spoločnosť je otvorená nápadom na využitie inovácií
• možnosť pracovať na viacerých projektoch
• možnosť sebarealizácie a kreativity

Informácie o výberovom konaní

Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML - Základy
CSS - Základy
Adobe Photoshop - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- kreatívne zmýšľanie
- proaktívny prístup
- zodpovednosť

Projekt Platinum City Card spája prevádzky rôzneho druhu s cieľom poskytnúť držiteľom karty zvýhodnenie alebo zľavu. Jedinečný zľavový portál, ktorý spája mestá na Slovensku a v Česku do jednej karty.

Poskytovanie vernostných a zľavových benefitov organizáciam a firemnej klientele prevažne v Žilinskom, Košickom a Prešovskom kraji formou osobnej komunikácie s klientom. Spolupráca s našími TOP zmluvnými partnermi: hotelmi, wellness zariadeniami, masážnymi salónmi, reštauráciami, športoviskami a zábavnými centrami.
ID: 3379070  Dátum zverejnenia: 3.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 € základná zložka + variabilná zložka / bonus /