Product Specialist

Sygic, a. s.

Miesto práce
Mlynské nivy, Bratislava
Termín nástupu
December 2020/Január 2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od schopností a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sygic Core Technology tím pracuje na algoritmoch, ktoré sa starajú o spôsob, akým naša navigácia funguje. Napríklad vyhľadávanie správnej adresy, vypočítavanie optimálnej trasy, serverové služby alebo vývoj navigačného SDK. Jednou z ďaľších oblastí, ktorú chceme v tomto tíme pokryť je doména mýtnych systémov. Cieľom je vytvoriť obsah, ktorý nám umožní určiť, koľko kilometrov z celkovej trasy bolo uskutočnených po mýtnej ceste. Tvojou úlohou bude vytvoriť vrstvu mýtnych ciest, získavať informácie a dáta o mýtnych cestách jednotlivých krajín. Tiež navrhneš spôsob, akým budeme dáta získavať a spolu s tímom sa pozriete na to, ako tieto dáta efektívne spracovávať.

Informácie o výberovom konaní

Práca je na trvalý pracovný pomer.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- Máš skúsenosť so softwareovým vývojom produktu, napríklad ako tester/testerka alebo produktový špecialista/špecialistka, (máš prehľad v jednotlivých sw cykloch produktu).
- Máš vzdelanie z IT oblasti.
- Si dôsledný/dôsledná v práci, je na teba spoľah, svoje pracovné úlohy si vieš prioritizovať.
- Tvojou silnou stránkou je komunikatívnosť a samostatnosť. Radi ti na začiatku všetko vysvetlíme a sme ochotní podať pomocnú ruku, hľadáme však samostatnosť a proaktivitu.
- One time zvládaš angličtinu písomne, next time aj komunikatívne bez problémov.
- Máš ambície kariérne rásť, pracovať na sebe a vzdelávať sa.

At Sygic we develop and sell turn-by-turn voice guided GPS navigation for a wide range of mobile devices. Our software is delivered worldwide in more than 30 languages. We are working together with map industry leaders for supreme mapping support.
Our customers are considered a part of Sygic development family. We listen and respond to suggestions about application and ideas for features from our customers, to create the best product possible.
In 2010, Sygic was acknowledged as the 4th fastest growing IT Company in Central and Eastern Europe by Deloitte, based on business results from previous five years.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Sygic a. s.
Twin City C, Mlynské Nivy 16
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Keprtová
E-mail: poslať životopis
ID: 3995154  Dátum zverejnenia: 3.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac