Scrum Master

Sygic, a. s.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1800 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuj na aplikácii Sygic GPS Navigation, ktorej dôveruje viac než 200 miliónov používateľov na celom svete. Do nášho tímu hľadáme kolegu s citom pre produkt, ktorý bude oporou developerským tímom a ownerom produktu. Pokiaľ Ťa baví práca s najnovšími technológiami, organizovanie tímov a práca s ľuďmi, radi sa s Tebou stretneme.

- Neformálne a inovatívne pracovné prostredie
- Flexibilný pracovný čas
- Práca s najnovšími technológiami
- Profesionálny rozvoj, priestor pre Tvoje nápady
- Voliteľné benefity (Cafeteria)
- Občerstvenie v práci
- Masáže a možnosť zacvičiť si s trénerom priamo v práci
- Príspevky pri významných životných udalostiach
- Home office, sick day, preplatenie PN
- Firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Máš výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- Vieš rozhodovať, určovať priority a rozlišovať dôležité veci od nepodstatných
- Vieš si získať prirodzený rešpekt a prehľad o tom, čo sa deje v tíme
- Si nadšenec nových technológií, sleduješ trendy v oblasti smartfónov a mobilných aplikácií
- Si zodpovedný a tímový hráč
- Máš produktové cítenie a rád prichádzaš s novými nápadmi
- Agile / Scrum metodika ti nie je cudzia

At Sygic we develop and sell turn-by-turn voice guided GPS navigation for a wide range of mobile devices. Our software is delivered worldwide in more than 30 languages. We are working together with map industry leaders for supreme mapping support.
Our customers are considered a part of Sygic development family. We listen and respond to suggestions about application and ideas for features from our customers, to create the best product possible.
In 2010, Sygic was acknowledged as the 4th fastest growing IT Company in Central and Eastern Europe by Deloitte, based on business results from previous five years.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Sygic a. s.
Twin City C, Mlynské Nivy 16
821 09 Bratislava
ID: 3444570   Dátum zverejnenia: 10.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1800 € brutto