Social Media Manager & Tester (HU)

Sygic, a. s.

Miesto práce
Mlynské nivy, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1000 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Sygicu práve vyvíjame úplne novú navigačnú appku pre milióny profesionálnych vodičov. Do nášho tímu hľadáme nadšenca, ktorý bude komunikovať s komunitou používateľov na Facebooku a prenášať ich reálne potreby a očakávania do produktu. Pokiaľ rozprávaš plynulou maďarčinou, vieš pracovať so sociálnymi sieťami a zaujíma Ťa svet kamiónov, pridaj sa k nám a poď s nami tvoriť budúcnosť cestnej prepravy!

- Uvoľnená pracovná atmosféra
- Flexibilný pracovný čas
- Práca s najnovšími technológiami
- Voliteľné benefity (Cafeteria)
- Profesionálny rozvoj
- Občerstvenie
- Home office, sick day, preplatenie PN
- Firemné akcie
- Príspevky pri významných životných udalostiach
- Najlepší kolegovia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Hovoríš veľmi slušne po maďarsky (s písomným prejavom na úrovni materinského jazyka) a slovensky/ anglicky
- Si aktívny na Facebooku, máš skúsenosti so správou Facebook stránky a komunikáciou s fanúšikmi
- Si nadšenec nových technológií, sleduješ trendy v oblasti smartfónov a mobilných aplikácií
- Akékoľvek Tvoje skúsenosti s testovaním softvéru sú viac ako vítané
- Si aktívny vodič, ktorý sa často na cestách spolieha na navigáciu
- Zaujíma Ťa svet automobilov, cestnej dopravy, kamiónov atď.
- Máš dobré komunikačné schopnosti (ústne, písomné)

At Sygic we develop and sell turn-by-turn voice guided GPS navigation for a wide range of mobile devices. Our software is delivered worldwide in more than 30 languages. We are working together with map industry leaders for supreme mapping support.
Our customers are considered a part of Sygic development family. We listen and respond to suggestions about application and ideas for features from our customers, to create the best product possible.
In 2010, Sygic was acknowledged as the 4th fastest growing IT Company in Central and Eastern Europe by Deloitte, based on business results from previous five years.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Sygic a. s.
Twin City C, Mlynské Nivy 16
821 09 Bratislava
ID: 3439327   Dátum zverejnenia: 4.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000 € brutto