HR Business Partner

Sygic

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
od 1800 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho malého energického tímu hľadáme skúsenú posilu s inovatívnym prístupom k HR. Niekoho, kto nám pomôže nájsť pre Sygic tých správnych ľudí a vytvárať pre nich atraktívne pracovné prostredie. Ponúkame Ti možnosť uplatniť svoje doterajšie skúsenosti, kreativitu a osobnostné predpoklady na to, aby si sa stal/-a lídrom HR tímu a skutočným partnerom manažmentu v personálnej agende.

  • Neformálne pracovné prostredie
  • Flexibilný pracovný čas
  • Voliteľné benefity (Cafeteria)
  • Profesionálny rozvoj
  • Občerstvenie, masáže, možnosť zacvičiť si s trénerom
  • Home office, sick day, preplatenie PN
  • Firemné akcie s tými najlepšími kolegami
  • Príspevky pri významných životných udalostiach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Máš min. 3-ročné skúsenosti naprieč celým spektrom HR aktivít, ideálne z prostredia IT spoločnosti
  • Máš skúsenosti s obsadzovaním IT pozícií, vieš, ako cieliť tých správnych kandidátov
  • Máš zvládnutú pracovno-právnu agendu, neuniknú Ti novinky v HR svete a legislatíve
  • Dokážeš efektívne zorganizovať prácu sebe aj zvyšku tímu
  • Nečakáš na zadania, máš hlavu plnú nápadov, samostatne navrhuješ riešenia a vieš si obhájiť vlastný názor
  • Nechýba Ti proaktivita, kreativita, pozitívne myslenie a chuť meniť veci k lepšiemu
  • Máš komunikatívnu úroveň angličtiny
  • Usmievaš sa. Veľa... Áno, presne takto :)

We are Sygic and we have been changing the way people travel since 2004.
We are known for the Sygic GPS Navigation mobile application, the first navigation app on the App Store and the second on Google Play, but today we are much more! After all these years, we extended, but the focus and start-up mentality remain.
Our users are considered part of our development family. We listen to their suggestions and try to ensure that our product still brings them added value.

As part of the Eurowag Group, which comprises a dynamic portfolio of innovative companies, including us – Sygic but also fireTMS, Inelo, WebEye, Princip, KomTeS, and CVS, we collectively play pivotal roles in creating sustainable financial and technological solutions. Together we work to simplify the life of fleet companies worldwide.

At Eurowag Group, we are committed to creating a diverse and inclusive workplace. We encourage women, men, and individuals of all backgrounds to apply and join our team.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Keprtová
E-mail: poslať životopis
ID: 3379486  Dátum zverejnenia: 21.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1800 EUR