Customer Care Specialist

Sygic

Miesto práce
Twin City C, Mlynské Nivy 16, 821 09 Bratislava, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si technický typ s dobrou angličtinou, u nás dostaneš príležitosť naštartovať svoju kariéru. Ako jeden z nás budeš riešiť široké spektrum požiadaviek našich existujúcich či potenciálnych zákazníkov z celého sveta prostredníctvom emailu a chatu, ale aj konzultovať ich návrhy s vývojárskym tímom a upozorňovať na prípadné nedokonalosti produktov.

  • Neformálne pracovné prostredie
  • Flexibilný pracovný čas
  • Práca s najnovšími technológiami
  • Voliteľné benefity (Cafeteria)
  • Profesionálny rozvoj
  • Občerstvenie
  • Home office, sick day, preplatenie PN
  • Firemné akcie
  • Príspevky pri významných životných udalostiach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Máš aktívnu angličtinu (akýkoľvek ďalší cudzí jazyk výhodou)
  • Zdvorilá komunikácia so zákazníkom je pre Teba samozrejmosťou
  • Rád / rada sa učíš nové veci (na všetko potrebné Ťa zaškolíme)
  • Zaujímaš sa o IT, najnovšie technológie a aplikácie
  • Máš rád / rada systematickú prácu, ale nezľakneš sa ani nových úloh, ktoré pred Tebou ešte nikto neriešil
  • Si ochotný/-á vypomôcť aj počas 2 víkendových dní v mesiaci

We are Sygic and we have been changing the way people travel since 2004.
We are known for the Sygic GPS Navigation mobile application, the first navigation app on the App Store and the second on Google Play, but today we are much more! After all these years, we extended, but the focus and start-up mentality remain.
Our users are considered part of our development family. We listen to their suggestions and try to ensure that our product still brings them added value.

As part of the Eurowag Group, which comprises a dynamic portfolio of innovative companies, including us – Sygic but also fireTMS, Inelo, WebEye, Princip, KomTeS, and CVS, we collectively play pivotal roles in creating sustainable financial and technological solutions. Together we work to simplify the life of fleet companies worldwide.

At Eurowag Group, we are committed to creating a diverse and inclusive workplace. We encourage women, men, and individuals of all backgrounds to apply and join our team.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Keprtová
E-mail: poslať životopis
ID: 3157775  Dátum zverejnenia: 11.8.2017