HR Specialist

Sygic, a. s.

Miesto práce
Twin City C, Mlynské Nivy 16, 821 09 Bratislava, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho malého energického tímu hľadáme skúseného špecialistu s inovatívnym prístupom k HR. Spoliehame sa na Teba, že nám pomôžeš so získavaním nových talentov do Sygicu a zapojíš sa do všetkých HR aktivít. Pokiaľ sršíš pozitívnou energiou a nápadmi, u nás dostaneš priestor na realizáciu.

- Neformálne pracovné prostredie
- Flexibilný pracovný čas
- Práca s najnovšími technológiami
- Voliteľné benefity (Cafeteria)
- Profesionálny rozvoj
- Občerstvenie, masáže, možnosť zacvičiť si s trénerom
- Home office, sick day, preplatenie PN
- Firemné akcie s tými najlepšími kolegami
- Príspevky pri významných životných udalostiach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Máš min. 2-ročné skúsenosti v oblasti HR; ideálne v medzinárodnom IT prostredí
- Máš skúsenosti s obsadzovaním IT, ale aj netechnických pozícií
- Nečakáš na CV-čká, ale aktívne využívaš všetky dostupné zdroje a nebojíš sa vyskúšať aj inovatívne spôsoby hľadania nových kolegov
- Máš zvládnutú pracovno-právnu agendu a skúsenosti naprieč celým spektrom HR aktivít
- Si prirodzene komunikatívny typ, baví Ťa networkovať na rôznych podujatiach, meetupoch a pod.
- Nechýba Ti kreativita, pozitívne myslenie a chuť meniť veci k lepšiemu
- Si tímový hráč, ale vieš taktiež pracovať samostatne
- Máš komunikatívnu úroveň angličtiny
- Rozumieš si s Excelom

At Sygic we develop and sell turn-by-turn voice guided GPS navigation for a wide range of mobile devices. Our software is delivered worldwide in more than 30 languages. We are working together with map industry leaders for supreme mapping support.
Our customers are considered a part of Sygic development family. We listen and respond to suggestions about application and ideas for features from our customers, to create the best product possible.
In 2010, Sygic was acknowledged as the 4th fastest growing IT Company in Central and Eastern Europe by Deloitte, based on business results from previous five years.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Sygic a. s.
Twin City C, Mlynské Nivy 16
821 09 Bratislava
ID: 3112408   Dátum zverejnenia: 13.4.2018