Stomatológ/Stomatologička

SYDENT CLINIC s.r.o.

Miesto práce
Björnsonova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.09.2023
2 500 - 10 000 EUR/mesiac+ zaujímavé výkonnostné odmeny a príspevok na stravovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Poskytovanie stomatologickej starostlivosti
• Diagnostika ochorení zubov a dutiny ústnej, identifikácia problému
• Nastavenie liečby pacienta a realizácia zákroku
• Práca s modernými technológiami
• Vyhodnotenie a konzultácia röntgenových snímok a diagnostických testov

Na čo sa môžete tešiť?

• Stabilný základný plat a mesačné výkonnostné odmeny podľa výsledkov
• Špecializácia podľa Vašej voľby – radi vás podporíme v rozvoji
• Zľavy na služby poskytované klinikou
• Zaujímavé eventy a team buildingy
• Príjemné pracovné prostredie
• Príjemní a profesionálni kolegovia, s ktorými sa môžete kedykoľvek poradiť

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím vyplnený Súhlas so spracovaním osobných údajov spolu so životopisom na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Všetky CV budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo osobne kontaktovať len vhodných uchádzačov na hľadanú pracovnú pozíciu.

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť SYDENT CLINIC s.r.o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stomatológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo očakávame od Vás?
• S pacientmi komunikujete priateľsky a profesionálne
• Ste zvyknutí (alebo chcete) pracovať na mieste, kde sa vaša odmena odvíja aj od výkonu
• Máte chuť odborne rásť a rozvíjať sa
• Chcete sa s nami starať o to, aby sa pacienti radi vracali
• Hovoríte anglicky aspoň na úrovni B2

SYDENT CLINIC - Už 30 rokov sa venujeme stomatológii profesionálne a svedomito. Záleží nám na spokojnosti každého jedného pacienta. Staviame na moderných technológiách a vysokej odbornosti našich stomatológov. Poskytujeme komplexnú starostlivosť od najjednoduchších výplní až po zložité chirurgické zákroky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4507421  Dátum zverejnenia: 17.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac