Kuchár Rakúsko - Tirol

Swk.Service, s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
2600 brutto (2000eur netto mesiac)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zostavovanie jedálneho lístka, nákup/objednávanie surovín, príprava jedál teplej a studenej kuchyne, dozor nad prípravou jedál, riadenie a zabezpečovanie chodu kuchyne.
Potrebná je viacročná prax s rakúskou kuchyňou.
Zamestnanie v 3*kovom hotelovom zariadení.

Zamestnanie na rakúsku pracovnú zmluvu, odvody hradené v Rakúsku + zdravotné poistenie
13. a 14. mzda (podľa zamestnania na sezónu, alebo rok)
dlhodobá spolupráca
6 pracovných dní/týždeň
54 hodín/týždeň

Informácie o výberovom konaní

Lebenslauf + aktuálna fotografia + odporúčania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Ubytovanie a Reštauračné služby v Rakúsku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Samostatnosť
prax
profesionalita
bezkonfliktnosť

Personálny Consulting, Poradenstvo, Marketing, so zameraním na klientov v oblasti poľnohospodárstva, hotelierstva, gastronómie, stavebníctva, priemyslu a iné.

[email protected]

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2886949  Dátum zverejnenia: 11.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2600 brutto (2000eur netto mesiac)