Práca v obsluhe: Servírka, alebo Čašníčka - Švajčiarske, Rakúske a Talianské alpy

Swk.Service, s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko, Švajčiarsko, Taliansko - Sudtirol
Termín nástupu
01.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
1600 - 2400 EUR/mesiac, v závislosti od krajiny (AT, CH, IT) a pozície

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servíraka: obsluhovanie hotelových hostí pri raňajkách, obedoch, večerách - bez inkassa (denné menu, príprava a dopĺňanie bufetových stolov, saalservis)

Čašníčka účtujúca: obsluha hotelových hostí ale aj hostí v A la Carte obsluhe, práca s kasou (inkasovanie)

Evidujeme aj rôzne kombinované pozície ako napr: servírka/chyžná resp., čašníčka/chyžná, čašníčka/pomocná sila do kuchyne a pod.

Zamestnanie na Rakúsku/Švajčiarsku/Taliansku zmluvu, ubytovanie + strava zabezpečené (zdarma, alebo platené - podľa krajiny), nadčas = príplatok, alebo kompenzácia voľnom, Ferien, 13. a 14 plat (podľa krajiny) pri obojstrannej spokojnosti možnosť predĺženia zmluvy na ďalšie sezóny

Bližšie informácie telefonicky, alebo emailom: info@swkservice.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 72 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Cestovný ruch, gastronómia, hoteliérstvo, poľnohospodárstvo, priemysle, stavebníctvo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

schopnosť pracovať v tíme, po zaučení samostatnosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie a prax v obsluhe min. 1 sezónu v nemecky hovoriacej krajine (čašníčka, servírka)

Personálny Consulting, so zameraním na oblasti poľnohospodárstva, hotelierstva, gastronómie, stavebníctva, priemyslu a iné.

info@swkservice.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Hviezdoslavova 26
09101 Stropkov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Pavol Bačik
Tel.: 0907469425, 0544706243
E-mail: poslať životopis
ID: 2309663   Dátum zverejnenia: 6.10.2017