Obchodno technický zástupca

SWISSCOLOR, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Slovinsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.3.2021
1 200 EUR/mesiacVariabilná časť okrem základnej zložky mzdy v závislosti od výkonu. 13 plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a následný servis. Aktívna starostlivosť o zverenú zákaznícku klientelu. Pravidelné návštevy v potrebných časových intervaloch. Prezentácia noviniek v predávanom sortimente. Konzultácia technologických problémov. Zabezpečovanie technického servisu v laboratóriách dodávateľov. Organizovanie technických školení pre zákazníkov. Obstarávanie vzoriek na laboratórne a prevádzkové skúšky. Technická pomoc a osobný dohľad pri výkone skúšok. Cenotvorba a zodpovednosť za hospodársky výsledok. Sledovanie stavu objednávok a zjednávanie náprav pri vzniknutých problémoch a nedostatkov. Sledovanie konkurencie - protiopatrenia. Pravidelný mesačný reporting. Hlavným sortimentom obchodnej činnosti sú farbivá a chemikálie pre textilný priemysel, farebné pigmenty a pigmentové pasty pre priemysel, antibakteriálna a antivírusová ochrana povrchov. Okrem toho budovanie novej obchodnej siete špeciálnych funkčných textilných výrobkov značky CityZen na slovenskom trhu.

- služobné vozidlo
- možnosť práce z domu ,,home office"
- príjemná firemná kultúra,
- práca v stabilnej spoločnosti s viac ako 25 ročnou históriou,
- spoločnosťou podporovaný osobný rast, účasť na odborných školeniach a výstavách,
- team-buildingové aktivity,
- príspevok spoločnosti na doplnkové dôchodkové sporenie,
- pracovné voľno nad rozsah Zákonníka práce – „sick days“
- osobné ohodnotenie v závislosti od výsledkov predaja
- trinásty plat.

Informácie o výberovom konaní

Ponúkaná pracovná pozícia je na dobu neurčitú.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pozíciu, kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod-marketing, technické znalosti v oblasti chémie a farbív vítane.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysoký stupeň osobnej a profesionálnej motivácie -
,,self driving attitude" ,
- vysoké nasadenie, zodpovednosť a samostatnosť,
- flexibilita a schopnosť pružne reagovať na
novovzniknuté situácie,
- plynulá komunikácia v anglickom jazyku,
- vysoká odborná znalosť práce na PC
- prax v oblasti zahraničného obchodu výhodou,
- obchodné znalosti v B2B výhodou,
- aktívny človek so zameraním na výsledky,

SWISSCOLOR, s.r.o. je obchodná spoločnosť so zameraním na zahraničný obchod s viac ako 30 ročnou históriou. Okrem obchodu zabezpečujeme aj technický servis.
Spoločnosť je distribútor spoločností Archroma (USA), DCL (USA, Kanada) v regióne strednej a východnej Európy.
Viac informácii na www.swisscolor.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4024090  Dátum zverejnenia: 22.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac