Administratívny pracovník - príjem zariadení a balíkov

SWISS spol. s r.o.

Miesto práce
Pestovateľská 13, Bratislava
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacNástupná mzda, po zaškolení zvýšenie mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem a výdaj zariadení, balíkov administratívne práce s tým spojené. Práca je vhodná aj pre absolventov SŠ, VŠ. Každého nového kolegu radi zaškolíme.

Práca v mladom kolektíve. Pracovná doba v piatok do 14:30. Možnosť zakúpenia nového tovaru za zamestnanecké zľavy.

Životopis spolu s fotografiou a kontaktnými údajmi posielať výhradne mailom na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Administratíva - obchodná akadémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho tímu hľadáme mladých a šikovných ľudí, ktorí sa radi učia nové veci, radi komunikujú a ovládajú prácu s počítačom. Skúsenosť práce s reklamáciami je výhoda nie však podmienka. Očakávame príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, zodpovednosť a chuť pracovať.

Servis značkovej výpočtovej techniky a príslušenstva. www.swissit.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 229006  Dátum zverejnenia: 27.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac