Pracovník Logistiky

SWISS spol. s r.o.

Miesto práce
Pestovateľská 13, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
1 000 EUR/mesiacPlat dohododou, nadštandarné platové podmienky pre danú pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pri balení a posielaní balíkov, príjem tovaru a výdaj tovaru, práca s kuriérom, administratívna činnosť. Práca je vhodná aj pre absolventov SŠ, VŠ. Každého nového kolegu radi zaškolíme.

Práca v mladom kolektíve. Pracovná doba v piatok do 14:30. Možnosť zakúpenia nového tovaru za zamestnanecké zľavy.

Pracovné ponuky spolu s fotografiou prosím zasielať výhradne e-mailom na [email protected] V predmete správy prosíme uvádzať Administratívny pracovník - Logistika.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho tímu hľadáme mladých a šikovných ľudí, ktorí sú manuálne zruční - balenie zariadení, príprava balíkov na expedíciu. Skúsenosť práce na logistike / sklade je výhoda nie však podmienka. Očakávame samostatnosť, zodpovednosť za prípravu a odoslanie zvereného tovaru, chuť pracovať.

Servis značkovej výpočtovej techniky a príslušenstva. www.swissit.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 164512  Dátum zverejnenia: 2.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac