Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Skladník

IMS Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Trenčianske Stankovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 - 1 100 EUR/mesiac13.plat a 14.plat, + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem, kontrola, naskladnenie a vyskladnenie oceľového materiálu pomocou skladovej manipulačnej techniky - žeriav, VZV, váha, skener
- etiketovanie, triedenie a páskovanie materiálu
- delenie a pílenie materiálu – automatickými pásovými pílami
- pomocné a manipulačné práce v sklade
- príprava a nakládka vozidiel na expedíciu
- práca na 2 zmeny

• perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• po zapracovaní navýšenie mzdy
• kompenzácia cestovných nákladov
• štvrťročné bonusy
• organizovanie firemných podujatí pre zamestnancov spoločnosti
• príjemný a spolupracujúci kolektív
• zvyšovanie kvalifikácie
• školenia plne hradené spoločnosťou

V prípade, ak Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, doručte nám Váš štruktúrovaný životopis emailom.
Kontaktovať budeme iba vhodných kandidátov.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax nie je nutná, zaučíme Vás.
Najdôležitejšia je chuť pracovať a ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke, spoľahlivosť a zodpovednosť, manuálna zručnosť.

Medzinárodná spoločnosť, leader v distribúcii ocelí a špeciálnych ocelí, veľkoobchod s oceľou v Slovenskej republike.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Šimová
Tel.: +421327484363
E-mail: poslať životopis
ID: 3771561  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac