Можливість для людей з України

Hľadáme novú posilu do tímu! Staň sa špecialistom na zaistenie!

Mlynské nivy 12, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Od 1 200 EUR/mesiacOur final offer to you will be set up fairly, considering the skills and experience that you bring to the Swiss Re Group.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prečo začať svoju kariéru v zaisťovníctve?

- Budete prichádzať do kontaktu s rôznorodými úlohami od komunikácie až po hĺbkovú analytickú prácu
- Zaistenie je obrovský biznis s množstvom odborníkov a odborníčiek v rôznych oblastiach, preto sú možnosti rozvoja obrovské - od manažérskych úloh až po výpočet a analýzu rizík v súvislosti s prírodnými katastrofami
- Je to stabilný biznis na budovanie kariéry a/alebo získavanie celoživotných zručností
- Okrem toho je naša pozícia skvelou vstupnou úlohou do zaisťovacieho biznisu, pretože získaš prehľad o obchodných operáciách; spoznáš finančné spektrum biznisu a budeš mať veľký prehľad o analýze dát

Naše zaisťovacie centrum v Bratislave podporuje, ale aj buduje biznis pre SwissRE na celom svete a my neustále rastieme! Preto hľadáme nových kolegov a kolegyne s potenciálom, ktorí/é majú záujem na sebe pracovať.

Ako bude vyzerať tvoj deň na pozícii špecialistu zaistenia?

Budeš priamo komunikovať s vlastným portfóliom klientov - poisťovňami. Na základe zmluvnej dohody ti klient bude posielať faktúry s rôznymi údajmi, ktoré sumarizujú jeho škody, ako aj poplatky, ktoré musí zaplatiť svojej zaisťovni - SwissRE. Budeš zodpovedný/á za analýzu dát, ako aj za diskusiu s klientom o prípadných zmenách. Okrem toho budeš komunikovať naprieč ostatnými odbornými oddeleniami ako financie; upisovanie rizika; rezervovanie. Hneď ako budeš mať analýzu vykonanú, budeš žiadať klienta o platbu. Hneď ako sa v novej úlohe udomácniš, začneš sa podieľať na rôznych projektoch, napríklad na tvorbe nových inovácií pre oddelenie a preskúmavaní inovatívnych možností fungovania.

Ak to zhrnieme, budeš ANALYZOVAŤ, INOVOVAŤ, KOMUNIKOVAŤ, SPOLUPRACOVAŤ!

- Atraktívny bonus založený na výkone
- Mimoriadne flexibilný pracovný čas v hybridnom nastavení, ktorý umožní pracovať aj z domu (je potrebné presťahovanie na Slovensko)
- Moderné kancelárske priestory v atraktívnej lokalite
- 5 dní dovolenky navyše
- Príspevok na obed plne hradený spoločnosťou Swiss Re
- Bonus za odporúčanie
- Príspevok na dôchodkové a rizikové poistenie
- Sick days a podpora pri práceneschopnosti
- Príspevok na verejnú dopravu
- Multisport karta

Sme zamestnávateľom s rovnakými príležitosťami a ceníme si rozmanitosť v našej spoločnosti. Nediskriminujeme na základe rasy, náboženstva, farby pleti, národnosti, pohlavia, sexuálnej orientácie, veku, rodinného stavu, postavenia veterána alebo zdravotného postihnutia.

Všetkým uchádzačom/uchádzačkám poskytujeme spätnú väzbu prostredníctvom e-mailu. Ak ste od nás nedostali odpoveď, skontrolujte si priečinok so spamom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo potrebuješ, aby si bol/bola v práci úspešný/á?

- Máš motiváciu pre zaistenie; analytickú prácu; finančnú sféru; alebo prácu s údajmi
- Plynulá angličtina je nutná + akýkoľvek iný európsky jazyk je výhodou
- Skúsenosti s analytickou prácou a programom Excel sú veľkou výhodou
- Samostatnosť a proaktivita je nutnosťou!

As the world's leading and most diversified global reinsurer, we offer as our core business financial services products that enable risk taking essential to enterprise and progress. Our company was founded in Zurich, Switzerland in 1863, and operates in more than 25 countries and provides its expertise and services to clients throughout the world. We combine financial strengths with experience, knowledge and creative thought to explore new opportunities in the interests of our clients, staff and shareholders.

Počet zamestnancov

1700 and more employees

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Schutova

ID: 4435148  Dátum zverejnenia: 29.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac