Účtovník dodávateľských faktúr s anglickým jazykom

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tím pre účtovníctvo a cestovné náklady je zodpovedný za spracovanie dodávateľských faktúr a cestovných nákladov pre viaceré pobočky Swiss Re po celom svete. Tím zabezpečuje, že všetky platby sú spracované včas, v súlade s internými pravidlami a smernicami, a pravidelne komunikujú s našimi internými a externými zákazníkmi.

KĽÚČOVÉ ZODPOVEDNOSTI
• Spracovať faktúry dodávateľa a prideliť ich na príslušný nákladový účet nezávisle a včas
• Zabezpečiť riadne povolenia a overiť správnosť faktúr
• Uistit sa, že všetky originálne dokumenty sú archivované na základe požiadaviek z Knowledge & Records (v súlade s miestnymi požiadavkami)
• Rezervovať inkasá / trvalé príkazy (alebo ekvivalenty) a interné schválenia
• Zosúladiť priradené súvahové a kontrolné účty včas
• Kontrola zostávajúcej pozície starších veriteľov
• Žiadosti o splácanie a spracovanie výdavkov zamestnancov, zabezpečenie súladu s pravidlami spoločnosti (v súlade s miestnymi požiadavkami)
• Spracovanie dotazov dodávateľov spojených so stavom faktúry, dátumom platby, možnými nezrovnalosťami, potvrdením zostatkov
• Komunikovanie s internými zamestnancami ohľadom otázok spojených s faktúrami (dátum platby a stav, nezrovnalosti, ad hoc správy)
• Spolupracovať pri uzávierkachh
• Účasť na cieľoch po dohode s vedúcim tímu
• Zdieľať poznatky so všetkými členmi tímu, školiť nových členov tímu vo vlastných úlohách / zodpovednostiach
• Vykonávať ďalšie úlohy súvisiace s pozíciou podľa pokynov supervízora

Ostatné
• Poskytovať zastúpenie v iných tímoch
• Akékoľvek ďalšie ad hoc úlohy podľa potreby

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Minimum base salary for this job from 1100 EUR gross/month/full time. Our offer to you may be higher based on your skills and experience and will include additional rewards and benefits.*

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Vysokoškolské vzdelanie v oblasti financií, bankovníctva, účtovníctva, ekonómie (akákoľvek výhodná pracovná skúsenosť je výhodou) alebo
Stredná ekonomická škola alebo Gymnázium s najmenej 1 - 2 rokmi praxe v oblasti financií, účtovníctva, správy
• Jazykové znalosti: Anglický jazyk plynule písaný a hovorený, každý iný európsky jazyk je výhodou
• Základné účtovné znalosti (Pochopenie súvahových účtov, účtovných závierok, kontrolných účtov a prepojenia medzi týmito účtami)
• Pokročilá znalosť nástrojov MS Office
• Dobré verbálne a písomné obchodné komunikačné zručnosti
• Proaktívny postoj, seba motivovaný, tímový hráč, ochotný učiť sa
• Znalosť SAP / Oracle je výhodou

As the world's leading and most diversified global reinsurer, we offer as our core business financial services products that enable risk taking essential to enterprise and progress. Our company was founded in Zurich, Switzerland in 1863, and operates in more than 25 countries and provides its expertise and services to clients throughout the world. We combine financial strengths with experience, knowledge and creative thought to explore new opportunities in the interests of our clients, staff and shareholders.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Swiss Re Management AG
Mlynske Nivy 12
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jasmina Kerla

ID: 3670341   Dátum zverejnenia: 16.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Minimum base salary for this job from 1100 EUR gross/month/full time. Our offer to you may be higher based on your skills and experience and will include additional rewards and benefits.*