Skenerista dokumentov

Swiss Post Solutions, s. r. o.

Miesto práce
Púchovská 16, Rača, areál firmy Technopoint, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
5,00 €/hod (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Otvárame krátkodobý projekt pre rakúsku banku. Vytvárame nový tím. Ak máš chuť pracovať v mladom kolektíve, ponúkame ti túto pracovnú príležitosť s perspektívou po skončení projektu i naďalej pracovať v našej spoločnosti.
Ide o spracovanie, skenovanie dokumentov v nemeckom jazyku pre zahraničnú banku.

• Mladý kolektív
• Open-office pracovisko

Pracovná doba je od 16:30 hod. do 23:00 hod. Nie je na zmeny. Cez víkend sa nepracuje. Trvalý pracovný pomer na dobu určitú do 28.02.2018. Prax v skenovaní výhodou.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Zmysel pre detail
• Tímový hráč
• Manuálne zručný
• Bezúhonný
• Flexibilný

Swiss Post Solutions, s.r.o. slovenská filiálka švajčiarskej skupiny Swiss Post, je neodmysliteľným partnerom veľkých podnikov, verejnoprávnych inštitúcií, bánk a i., ktorým zabezpečuje služby súvisiace s digitalizáciou dokumentov - skenovaním, indexovaním, prepisovaním, archiváciou a pod.
Swiss Post ako druhý najväčší zamestnávateľ vo Švajčiarsku zamestnáva v súčasnosti viac ako 45 tisíc zamestnancov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Púchovská 16, P.O.Box 70
830 05 Bratislava 3
ID: 3211266   Dátum zverejnenia: 10.10.2017