Operátor triedenia dokumentov

SP Digitalizácia, s. r. o.

Miesto práce
Púchovská 16, Rača, areál firmy Technopoint, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný plat 600 € (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Triedenie a príprava dokumentov na scanning.

• Mladý kolektív
• Open-office pracovisko

Pracovná doba je od 08:00 do 16:30 hod., denne počas pracovného týždňa. Prvé tri mesiace po nástupe garantujeme fixný plat 600 € brutto. Po uplynutí skúšobnej doby je zamestnanec hodinovo odmeňovaný ( základný tarif 2,50 € + výkonnostná odmena). Výška výslednej hodinovej sadzby je závislá od výkonu zamestnanca. Nástup do pracovného pomeru po zaškolení.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Zmysel pre detail
• Tímový hráč
• Manuálne zručný
• Bezúhonný
• Flexibilný

SP Digitalizácia, s.r.o. je neodmysliteľným partnerom veľkých podnikov, verejnoprávnych inštitúcií, bánk a i., ktorým zabezpečuje služby súvisiace s digitalizáciou dokumentov - skenovaním, indexovaním, prepisovaním, archiváciou , Fulfillment a pod..

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3195549  Dátum zverejnenia: 12.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat 600 € (brutto)