Pomáhame ľuďom žiť život podľa vlastných predstáv

Premium konzultant

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Odmena
Odmena je naviazaná na výkon
Druh pracovného pomeru
živnosť
Kontakt
Michal Faltičko
Termín nástupu
dohodou

Pridajte sa k spoločnosti Swiss Life Select Slovensko, a.s., ktorá je súčasťou švajčiarskej skupiny Swiss Life. Tá privátnej a firemnej klientele poskytuje špecializované finančné služby po celom svete viac ako 160 rokov. Chceme, aby naši klienti i spolupracovníci viedli vďaka Swiss Life Select súkromný a profesijný život podľa vlastných predstáv.

Šanca pre všetkých, ktorí chcú byť úspešní

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete na sebe pracovať, prinášať špičkovú kvalitu služieb klientom a byť za to nadštandardne ohodnotený?

Ste na správnom mieste.

• Plán aktivít, ktoré Vás privedú k stanoveným cieľom.
• Kvalitný proces adaptácie a individuálne konzultácie.
• Vzdelávanie, ktoré prináša výsledky.
• Podpora centrály.
• Online nástroje.
• Najkvalitnejšie riešenia pre klienta, ktoré nadchnú.

Čo vám ponúkame?

Čo ponúkame?

• Priateľské zázemie silnej ambicióznej spoločnosti
• Spolupráca so skúsenými kolegami a potenciál ďalšieho rozvoja
• Profesná príležitosť
• Podpora toho stať sa odborníkom v oblasti financií
• Prepracovaný systém benefitov:
výhodný paušál,
zľava na telefón,
výhodný operatívny lízing,
firemné dovolenky,
darčekové poukazy,
vecné odmeny.
• Online nástroje
• Perspektíva osobnostného rastu a kariéry
• Možnosť pracovať z domu.

Ak uvažujete o zmene kariéry, ozvite sa nám a spoločne na káve alebo v kancelárii Vám radi predstavíme systém práce a možnosti, ktoré ponúkame.
Swiss Life má 160 ročnú tradíciu a silné renomé na trhu. Klienti oceňujú komplexné finančné služby, ktoré poskytujeme, našu odbornosť a kvalitu.

Oslovila Vás naša ponuka? Zavolajte alebo pošlite životopis na kontaktné údaje.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

skúsenosti z oblasti obchodu výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti obchodu výhodou

Aké sú predpoklady pre Váš úspech?

• Byť aktívny a rád pracovať s ľuďmi
• Mať profesionálne vystupovanie
• Samostatnosť v riešení pracovných úloh
• Dobré komunikačné schopnosti
• Spĺňať minimálne zákonnú povinnosť pre túto
profesiu – ukončené stredoškolské vzdelanie s
maturitou
• Čistý register trestov
• Prax ideálne v oblasti obchodu, bankovníctva, privátneho bankovníctva či poisťovníctva.

Pridajte sa k nám v spoločnosti Swiss Life Select Slovensko, a.s. Sme súčasťou švajčiarskej skupiny Swiss Life, ktorá privátnej a firemnej klientele poskytuje špecializované finančné služby po celom svete už viac ako 165 rokov. Chceme, aby naši klienti i spolupracovníci viedli vďaka Swiss Life Select súkromný a profesijný život podľa vlastných predstáv. Naštartujte kariéru u nás, spolupracujte so skúsenými odborníkmi a získavajte praktické skúsenosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Faltičko
E-mail: poslať životopis
ID: 4114461  Dátum zverejnenia: 1.7.2021