Pomáhame ľuďom žiť život podľa vlastných predstáv

Premium konzultant

Miesto práce
Komárno
Odmena
Odmena je naviazaná na výkon
Druh pracovného pomeru
živnosť
Kontakt
Michal Faltičko
Termín nástupu
dohodou

Pridajte sa k spoločnosti Swiss Life Select Slovensko, a.s., ktorá je súčasťou švajčiarskej skupiny Swiss Life. Tá privátnej a firemnej klientele poskytuje špecializované finančné služby po celom svete viac ako 160 rokov. Chceme, aby naši klienti i spolupracovníci viedli vďaka Swiss Life Select súkromný a profesijný život podľa vlastných predstáv.

Šanca pre všetkých, ktorí chcú byť úspešní

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete na sebe pracovať, prinášať špičkovú kvalitu služieb klientom a byť za to nadštandardne ohodnotený?

Ste na správnom mieste.

• Plán aktivít, ktoré Vás privedú k stanoveným cieľom.
• Kvalitný proces adaptácie a individuálne konzultácie.
• Vzdelávanie, ktoré prináša výsledky.
• Podpora centrály.
• Online nástroje.
• Najkvalitnejšie riešenia pre klienta, ktoré nadchnú.

Čo vám ponúkame?

Čo ponúkame?

• Priateľské zázemie silnej ambicióznej spoločnosti
• Spolupráca so skúsenými kolegami a potenciál ďalšieho rozvoja
• Profesná príležitosť
• Podpora toho stať sa odborníkom v oblasti financií
• Prepracovaný systém benefitov:
výhodný paušál,
zľava na telefón,
výhodný operatívny lízing,
firemné dovolenky,
darčekové poukazy,
vecné odmeny.
• Online nástroje
• Perspektíva osobnostného rastu a kariéry
• Možnosť pracovať z domu.

Ak uvažujete o zmene kariéry, ozvite sa nám a spoločne na káve alebo v kancelárii Vám radi predstavíme systém práce a možnosti, ktoré ponúkame.
Swiss Life má 160 ročnú tradíciu a silné renomé na trhu. Klienti oceňujú komplexné finančné služby, ktoré poskytujeme, našu odbornosť a kvalitu.

Oslovila Vás naša ponuka? Zavolajte alebo pošlite životopis na kontaktné údaje.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

skúsenosti z oblasti obchodu výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti obchodu výhodou

Aké sú predpoklady pre Váš úspech?

• Byť aktívny a rád pracovať s ľuďmi
• Mať profesionálne vystupovanie
• Samostatnosť v riešení pracovných úloh
• Dobré komunikačné schopnosti
• Spĺňať minimálne zákonnú povinnosť pre túto
profesiu – ukončené stredoškolské vzdelanie s
maturitou
• Čistý register trestov
• Prax ideálne v oblasti obchodu, bankovníctva, privátneho bankovníctva či poisťovníctva.

Pridajte sa k nám v spoločnosti Swiss Life Select Slovensko, a.s. Sme súčasťou švajčiarskej skupiny Swiss Life, ktorá privátnej a firemnej klientele poskytuje špecializované finančné služby po celom svete už viac ako 165 rokov. Chceme, aby naši klienti i spolupracovníci viedli vďaka Swiss Life Select súkromný a profesijný život podľa vlastných predstáv. Naštartujte kariéru u nás, spolupracujte so skúsenými odborníkmi a získavajte praktické skúsenosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Faltičko
E-mail: poslať životopis
ID: 4077797  Dátum zverejnenia: 10.5.2021