Pomáhame ľuďom žiť život podľa vlastných predstáv

Premium konzultant v spoločnosti Swiss Life Select

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Kontakt
Mgr. Lenka Vavro
Termín nástupu
dohodou

Pridajte sa k spoločnosti Swiss Life Select Slovensko, a.s., ktorá je súčasťou švajčiarskej skupiny Swiss Life. Tá privátnej a firemnej klientele poskytuje špecializované finančné služby po celom svete viac ako 160 rokov. Chceme, aby naši klienti i spolupracovníci viedli vďaka Swiss Life Select súkromný a profesijný život podľa vlastných predstáv.

Šanca pre všetkých, ktorí chcú byť úspešní

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prečo čítať ďalej?

Spolupráca so Swiss Life Select pre Vás prináša hneď niekoľko dôležitých výhod.
Určite u nás oceníte:
• Zázemie silnej švajčiarskej spoločnosti s prestížnym renomé na finančnom trhu
• Motivačný systém odmeňovania
• Perspektívu osobnostného rastu a kariéry
• Možnosť riadiť si pracovný a súkromný čas v priebehu dňa podľa Vašich potrieb

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť vybudovať niečo nové s dlhodobou hodnotou pre Vás a Vašich klientov.

Čo vám ponúkame?

Čo pri spolupráci s nami získate?

• Podporu manažéra, kolegov a centrály spoločnosti
• Kompletné obchodné a produktové vzdelanie osobnou aj online formou
• Multisport kartu
• Analýzy, ktoré Vám pomôžu byť odborníkom na trhu
• Účasť na konferenciách, ktoré pripravujeme s odborníkmi na Slovenskom ale aj svetovom trhu.

Informácie o výberovom konaní

Poďme sa vzájomne spoznať!

Spoločne sa porozprávame pri dobrej káve o Vašich cieľoch, prianiach a ambíciách. Reálne tak zistíme, ako by Vaša nová práca a kariéra mohla vo Swiss Life Select vyzerať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie a bankovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

obchodu výhodou

• Byť aktívny a rád pracovať s ľuďmi
• Mať profesionálne vystupovanie
• Samostatnosť v riešení pracovných úloh
• Dobré komunikačné schopnosti
• Spĺňať minimálne zákonnú povinnosť pre túto profesiu – ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Čistý register trestov
• Prax ideálne v oblasti obchodu, bankovníctva, privátneho bankovníctva či poisťovníctva.

Pridajte sa k nám v spoločnosti Swiss Life Select Slovensko, a.s. Sme súčasťou švajčiarskej skupiny Swiss Life, ktorá privátnej a firemnej klientele poskytuje špecializované finančné služby po celom svete už viac ako 165 rokov. Chceme, aby naši klienti i spolupracovníci viedli vďaka Swiss Life Select súkromný a profesijný život podľa vlastných predstáv. Naštartujte kariéru u nás, spolupracujte so skúsenými odborníkmi a získavajte praktické skúsenosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Vavro
E-mail: poslať životopis
ID: 4025269  Dátum zverejnenia: 29.4.2021