Pomáhame ľuďom žiť život podľa vlastných predstáv

Manažér

Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Odmena
naviazaná na výkon
Druh pracovného pomeru
živnosť
Kontakt
Mgr. Lenka Vavro
Termín nástupu
dohodou

Pridajte sa k spoločnosti Swiss Life Select Slovensko, a.s., ktorá je súčasťou švajčiarskej skupiny Swiss Life. Tá privátnej a firemnej klientele poskytuje špecializované finančné služby po celom svete viac ako 160 rokov. Chceme, aby naši klienti i spolupracovníci viedli vďaka Swiss Life Select súkromný a profesijný život podľa vlastných predstáv.

Šanca pre všetkých, ktorí chcú byť úspešní

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Švajčiarska značka otvára dvere. Príbeh a renomé značky Swiss Life nám uľahčuje prístup ku klientom.

Chcete si vybudovať vlastný tím a byť úspešný manažér? Využite túto možnosť s nami.

Čo k tomu potrebujete?

• Osvojiť si naše know – how a skúsenosti v oblasti obchodu a riadenia tímu
• Vybrať si vlastných klientov, ktorí ocenia privátne a korporátne služby Swiss Life
• Viesť tím úspešných spolupracovníkov, ktorí si s našou pomocou zostavíte podľa Vašich predstáv .

Čo vám ponúkame?

• Prepracovaný systém benefitov:
výhodný paušál,
zľava na telefón,
výhodný operatívny lízing,
firemné dovolenky,
darčekové poukazy,
vecné odmeny.
• Online nástroje
• Perspektíva osobnostného rastu a kariéry
• Absolvovanie bezkonkurenčného vzdelávacieho programu
• Možnosť pracovať z domu.

Informácie o výberovom konaní

Poďme sa vzájomne spoznať!

Spoločne sa porozprávame o Vašich cieľoch, prianiach a ambíciách. Reálne tak zistíte, ako by Vaša kariéra v Swiss Life Select mohla vyzerať.
Tešíme sa na stretnutí či v kancelárii alebo online!

Zašlite nám predtým svoj životopis na kontaktné údaje.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie a bankovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Spĺňať aspoň minimálne zákonnú povinnosť pre túto profesiu- vlastniť maturitné vysvedčenie a čistý register trestov
• Mať prax ideálne v oblasti obchodu, bankovníctva, privátneho bankovníctva či poisťovníctva

Pridajte sa k nám v spoločnosti Swiss Life Select Slovensko, a.s. Sme súčasťou švajčiarskej skupiny Swiss Life, ktorá privátnej a firemnej klientele poskytuje špecializované finančné služby po celom svete už viac ako 165 rokov. Chceme, aby naši klienti i spolupracovníci viedli vďaka Swiss Life Select súkromný a profesijný život podľa vlastných predstáv. Naštartujte kariéru u nás, spolupracujte so skúsenými odborníkmi a získavajte praktické skúsenosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Vavro
E-mail: poslať životopis
ID: 4017847  Dátum zverejnenia: 29.4.2021